X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Coraz więcej osób cierpi na problemy z życiem intymnym

Mężczyzna
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Coraz większa liczba mężczyzn cierpi na zaburzenia erekcji. Również wiele kobiet uskarża się na brak ochoty na sex. Jaka jest tego przyczyna? Bez cienia wątpliwości jest to wina czasów, w których żyjemy. Mało aktywny tryb życia oraz duża liczba stresów związanych z codzienną pracą niekorzystnie wpływają na życie intymne oraz bardzo ograniczają ten jeden z najważniejszych aspektów naszego życia, jakim jest sex.

Jak poprawić libido? To pytanie, które dręczy wiele par. Nim jednak sięgniemy po środki farmakologiczne warto zastanowić się w pierwszej kolejności nad weryfikacją stylu życia. Przestrzeganie higieny snu i pracy, regularne uprawianie sportu i zmiana złego sposobu odżywania się mogą spowodować, że brak ochoty na seks oraz problem z potencją stopniowo nie będą nam dokuczać. Oczywiście podjęcie tego typu kroków wymaga zrobienia znacznej rewolucji w naszym życiu oraz wystawi na próbę naszą silną wolę.

Jeżeli sami nie damy rady uporać się z tego typu problemami należy skorzystać z pomocy specjalisty (seksuolog - zobacz i porównaj - w Poznaniu). Jeśli naszym zmartwieniem jest libido albo prawidłowa libido problemy z nimi związane mogą być bardziej skomplikowane niż nam się wydaje. Kontakt z dobrym psychologiem lub seksuologiem może być wtedy niezbędny i zbawienny. Można ponadto rozważyć, czy na wizytę pójść we dwójkę. Często bowiem łóżkowe problemy wynikają z innych przyczyn nie łączących się w sposób bezpośredni ze sferą intymną. Niestety mężczyźni znacznie rzadziej decydują się na takie rozwiązanie. Ignorują problem tak długo jak tylko mogą, oszukując sami siebie, że wszystko jest w normie.

Trudność mężczyzn przejawiająca się w braku mówienia o swoich problemach sprawia, że dużo częściej decydują się oni na środki zaradcze w postaci różnego rodzaju tabletek poprawiających sprawność seksualną. O tym, że prawidłowa erekcja to coraz powszechniejszy problem świadczy coraz większa liczba reklam różnych środków na jej poprawę. Można je kupić niemal w każdej aptece bez recepty. Pamiętajmy jednak o tym, że aby pozbyć się danego problemu trzeba wyeliminować jego przyczynę.


Polecamy też

Consulting i coaching - rozwiązania, których celem jest wsparcie zarządzanego przez ciebie przedsiębiorstwa

Praca przy komputerze
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Nawet prężna firma czasem wymaga asysty z zewnątrz. Zwłaszcza dziś, gdy dla ekonomii zbliżają się okropne czasy, ponieważ z Zachodu płynie fala dekoniunktury. To chwila, gdy skuteczny konsulting umie uratować działalności życie.
22-06-23 12:01:06