X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak wspierać dziecko w nauce?

Jak wspierać dziecko w nauce
Każde dziecko może odnieść szkolny sukces i każde ma prawo do rozwijania swoich indywidualnych umiejętności i talentów. Zarówno rodzice, jak i szkoła powinni stworzyć dziecku warunki do samorealizacji, ale tylko ich współdziałanie może przynieść zadowalające rezultaty. Jak to zrobić?

Poradnik "Jak wspierać dziecko w nauce" powstał z myślą o rodzicach dzieci, które wstępują na ścieżki kariery szkolnej. Książka jest doskonałym poradnikiem dla wszystkich rodziców którzy chcą dowiedzieć się jak wspierać dziecko w nauce i jak wspomagać predyspozycje i zdolności.

Znajduje się tu wiele praktycznych i przydatnych informacji na temat rozwoju dzieci w wieku wszesnoszkolnym, ich potrzeb i problemów. Również rodzice młodszych dzieci znajdą tam coś dla siebie. Stworzony specjalnie z myślą o sześciolatkach mini przewodnik, pomoże ocenić, czy dziecko może już zostać uczniem. "Jak wspierać dziecko w nauce", to świetna publikacja w której rodzice znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania a dotyczące szkoły, nauki i wsparcia jakie powinni zapewnić swoim dzieciom.

Do poradnika dołączona jest płyta CD zawierająca m.in. mini kurs umiejętności wychowawczych, zestaw zabaw rozwijających umiejętności dziecka.

Tytuł: "Jak wspierać dziecko w nauce"
Autorzy: Małgorzata Taraszkiewicz, Grażyna Redlisiak, Wiga Bednarkowa, Zuzanna Taraszkiewicz
19-12-19 07:09:06