X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Made by Heart – personalizacja z sercem

Nowa kolekcja sukienek Made by Heart
Opracowanie: 38PR
Źródło: 38PR
Made by Heart to oryginalny, polski koncept, który umożliwia personalizację sukienek pod kątem Twoich upodobań, wzrostu czy figury. Spośród dziewięciu dostępnych wzorów możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada i idealne pasuje do Twojej sylwetki. To nowa koncepcja mody – inspirowana Tobą.

Made by Heart to koncept, w którym powstają wyjątkowe projekty, tworzone z pasji do mody, bazujące na emocjach, jakie towarzyszą nam przy wyborze idealnej, skrojonej na miarę sukienki. Mady by Heart oddaje kreacje w nasze ręce. Spośród zaproponowanych przez markę fasonów, wybieramy ten doskonały. Określamy rozmiar, kolor i długość. Sukienka powstaje z najwyższej jakości materiałów – stuprocentowych jedwabi – z pieczołowitą dbałością o każdy szczegół.

Nowa kolekcja sukienek Made by Heart
Opracowanie: 38PR
Źródło: 38PR
Pomysłodawczynią marki Made by Heart jest projektantka Agata Wojtkiewicz, która od wielu lat tworzy wyjątkowo kobiece kolekcje odzieży. W swojej pracy stawia na partnerską relację – słucha potrzeb swoich klientek, a następnie odwzorowuje je w tworzonych kreacjach. W Made by Heart oddaje proces twórczy w ręce konsumentek. Mogą wybierać spośród dziesięciu różnorodnychmodeli sukienek, a następnie dopasowywać je do swoich oczekiwań.

„Wiele klientek w tworzonych przeze mnie projektach sukienek modyfikuje kolory i dodatki, tak by w 100% pasowały do ich osobowości. W ten sposób zrodziła się idea samodzielnego kreowania odzieży. Za pośrednictwem strony internetowej można tworzyć własne kompozycje gotowych wzorów, które następnie przygotowane zostaną w mojej pracowni i przesłane na wskazany adres. Made by Heart to koncept, w którym zapraszam klientki do kreowania wymarzonej sukienki. Wystarczy tylko wybrać model, kolor, długość i rodzaj wykończenia, a ja zadbam o resztę” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz, pomysłodawczyni marki „Made by Heart”.
Nowy koncept Agaty Wojtkiewicz dostępny jest na stronie internetowej , będącej jednocześnie sklepem online. Wszystkie oferowane modele sukienek wykonywane są z naturalnego jedwabiu.
Źródło: 38PR
Opracowanie: Magdalena Juźwiak
18-08-01 13:26:12