X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Biżuteryjne zegarki od Atlantic

zegarek Atlantic
Opracowanie: Atlantic
Kobieca i najpopularniejsza linia zegarków Atlantic charakteryzuje się klasyczną nutą i dyskretną elegancją. Czasomierze z kolekcji Elegance mają biżuteryjny wygląd. Wykonane są ze stali szlachetnej. Nowością wprowadzoną na rynek w grudniu 2010 r. jest pozłacany model tej kolekcji. Czasomierz posiada kwarcowy mechanizm ETA. Wykonany jest ze stali szlachetnej i pokryty złotą powłoką PVD. Wodoszczelność modelu to 30 m. Ten zegarek będzie wspaniałą ozdobą nadgarstka każdej eleganckiej kobiety.

Zegarki biżuteryjne są zegarkami luksusowymi. Designem bardzo przypominają efektowną ozdobę i wykonane są z materiałów szlachetnych. Modele klasyczne mają jasne i stonowane tarcze, rzadko zdobione są kamieniami czy innymi dodatkami. Często mają paski - obowiązkowo skórzane, aczkolwiek wyposaża się je również w biżuteryjne bransoletki - obowiązkowo w tym samym kolorze, co koperta.

Taki czasomierz powinien być dopasowany do stroju, wskazane jest więc posiadanie przynajmniej dwóch zegarków z paskami w różnych kolorach (w beżu / brązie i w czerni) oraz dwóch modeli z bransoletkami
(w złocie i srebrze).

Zegarki luksusowe w stylu klasycznym nie muszą być zegarkami niezwykle wytrzymałymi, ponieważ spełniają inną funkcję – w tym przypadku zdobniczą. Jeśli chodzi o parametry wodoszczelności wystarczająca jest wodoszczelność w ciśnieniu do trzech atmosfer.
17-09-18 06:37:25