X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Magia świąt w obiektywie

dekoracje świąteczne
Opracowanie: Casio
Firma Casio przygotowała konkurs dla wszystkich, którzy znają sekrety magii świąt Boże Narodzenie i potrafią je uwiecznić na fotografii. Jedno z takich nastrojowych zdjęć zostanie nagrodzone aparatem Casio Exilim EX-Z330.

By wziąć udział w poszukiwaniach magicznych i świątecznych chwil, należy odpowiednio się nastroić. Wytężyć wzrok i dostrzec niezwykłe widoki za oknem. Przygotować węch i poczuć zapach (kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy) świątecznego drzewka czy wigilijnych potraw. Wsłuchać się w melodię kolęd oraz rozmowy przy świątecznym stole. Następnie uchwycić magiczną chwilę świąt Bożego Narodzenia i pochwalić się zdjęciem na oficjalnym profilu marki Casio Exilim na Facebooku.

Spośród zamieszczonych zdjęć zostanie wybrane to jedno, którego autor otrzyma kompakt Casio Exilim. EX-Z330 to model dzięki któremu wykonanie zdjęcia dobrej jakości zajmuje parę sekund. Za sprawą funkcji Best Shot Button aparat ten jest sprzymierzeńcem tych, którzy chcą uchwycić każdą chwilę.

Konkurs "Uchwyć magię świąt" rozpoczął się 23 grudnia i potrwa do Nowego Roku. Więcej informacji o zabawie można znaleźć na profilu marki na Facebooku: .
Źródło: Planet PR
18-07-08 07:09:02