X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ładowarka rowerowa do telefonu

ładowarka rowerowa do Nokii
Opracowanie: NOKIA
Cieplejsze i dłuższe dni, lżejsze ubrania oraz budząca się do życia przyroda – nadchodzi wiosna. Chcąc zwalczyć zimowe przemęczenie, coraz więcej osób wybiera aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Idealnym sposobem na wiosenną regenerację są wycieczki rowerowe.

Dzięki ładowarce Nokia DC-14 można połączyć przyjemne z pożytecznym i ładować swój telefon siłą własnych mięśni.

Dalekie wyprawy i długie trasy stanowią świetną okazję do wytworzenia własnymi siłami energii dla naszego telefonu, dlatego tej wiosny Nokia poleca ładowarkę DC-14. Umożliwia ona darmowe i wydajne ładowanie telefonu w czasie jazdy rowerem, a więc bez potrzeby dostępu do tradycyjnego źródła prądu. Dzięki temu można cieszyć się rowerową eskapadą nie rezygnując z kontaktu z najbliższymi. Nawet podczas wycieczek w najdalsze zakątki kraju telefon będzie zawsze w pełni naładowany.

ładowarka rowerowa do Nokii
Nokia DC-14 stanowi najwyższej jakości sprzęt, który za sprawą podwójnej izolacji jest odporny na kurz, wilgoć oraz brud. Montaż ładowarki jest łatwy i szybki. Równie prosta jest sama obsługa urządzenia. Co ważne, wydajność ładowania z Nokią DC-14 jest taka sama jak w przypadku innych, tradycyjnych ładowarek. Można ją uzyskać już przy jeździe z prędkością 12 km/h.

Ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Nokia ze złączem 2 mm. Dzięki opaskom zaciskowym wielokrotnego użytku można ją bez problemu zamontować na każdym typie roweru bez potrzeby korzystania z dodatkowych urządzeń czy adapterów.
Produkt dostępny jest na rynku od stycznia 2011 roku w cenie 120 PLN.
Źródło: NOKIA
19-09-05 07:05:02