X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Odtwarzacz multimediów z obsługą WiMAX

odtwarzacz PMP
Opracowanie: Samsung
Samsung - dalsze informacje - SWT-W100K to nowy odtwarzacz typu PMP. Gadżet wyposażony w popularny ostatnio ekran dotykowy, ma konkurować nie tylko z innymi odtwarzaczami multimediów, lecz nawet z komputerami PC.

Takie ambicje Samsunga możliwe są dzięki temu, że W100K jest jednym z niewielu urządzeń obsługujących bezprzewodową technologię przesyłu danych WiBro, bardziej znaną jako WiMAX, która umożliwia pobieranie plików z prędkością do 13Mbps, zaś prędkość wysyłania wystarcza do prowadzenia wysokiej jakości rozmów wideo.

W100K posiada aparat cyfrowy zarówno z przodu obudowy (do prowadzenia rozmów wideo), jak i z tyłu, z matrycą 2Mpix, autofocusem oraz możliwością nagrywania plików wideo. Takie funkcje jak obsługa nawigacji satelitarnej oraz tuner cyfrowej telewizji i radia wykorzystają jednak na razie tylko mieszkańcy Korei. Nabywcy z innych krajów muszą zadowolić się odtwarzaniem plików wideo w takich formatach jak H.264, MPEG-4, WMV i XviD oraz plików audio.

Nowy PMP Samsunga posiada 8GB wbudowanej pamięci flash. W urządzeniu zastosowano wyświetlacz 4,3''. Jak na razie W100K trafi wyłącznie do sklepów w Korei Południowej w cenie odpowiadającej 525$.
Źródło: 4press.pl
20-08-11 17:17:32