X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Mieszanka estetyki prosto z PRLu i popularnych internetowych memów

Memy z PRL-u
Opracowanie: Cropp Town
Źródło: Cropp Town
W salonach marki pojawiła się właśnie specjalna kolekcja t-shirtów z zabawnymi nadrukami i hasłami nawiązującymi do reklam sprzed kilku dekad.

W najnowszej kolekcji specjalnej Cropp uderzył w polską nutę sentymentalną na fali popularności wszystkiego, co kojarzy się z PRL-owskim designem. Na widok T-shirtów przygotowanych przez projektantów marki łezka w oku (zobacz okulary tom ford) zakręci się tym, którzy w dzieciństwie wyjadali Vibovit prosto z torebki i do dziś pamiętają swoją pierwszą puszkę gazowanego napoju zakupioną w Peweksie.

Memy z PRL-u
Opracowanie: Cropp Town
Źródło: Cropp Town

CROPP zmiksował wpływy stylistyki sprzed kilkudziesięciu lat i przepuścił je przez popularne dziś motywy tworząc serię wyrazistych i kolorowych koszulek z zabawnymi hasłami. Dzięki unowocześnieniu charakterystycznych motywów koszulki z kolekcji wpadną w oko nie tylko miłośnikom kultowej już grafiki reklamowej z okresu PRL-u, ale i tym, którzy czasy Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej znają tylko z opowieści rodziców.

Uwaga – wywoływanemu przez nadruki natychmiastowemu uśmiechowi na twarzy może towarzyszyć irracjonalne uczucie nostalgii i tęsknoty za minionymi czasami.

Specjalna kolekcja „PRL-owskich” T-shirtów dostępna jest już w salonach CROPP. Reglamentacja nie obowiązuje.
Źródło: CROPP
Opracowanie: Marketing Cropp
19-08-21 15:04:03