X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Świąteczne obżarstwo bardzo wskazane

Fabacum
Opracowanie: PR Solution
Świąteczny stół ugina się pod ciężarem potraw a ty zamiast jeść do woli martwisz się, że przez świąteczne ucztowanie przybędzie ci centymetrów w pasie? Wiedz, że z Fabacum świąteczne potrawy wcale nie będą takie tuczące.

Święta to czas, w którym jemy zdecydowanie więcej niż zwykle. Wspaniałe potrawy przygotowane specjalnie na świąteczne dni nie dają spokoju i każą się zjadać w naprawdę sporych ilościach. Wyjątkowy świąteczny apetyt jest podsycany i często nawet tłumaczony tradycją, która nakazuje na wigilijnym stole postawić aż dwanaście różnych potraw i koniecznie wszystkich spróbować! Dwanaście potraw w wigilijny wieczór to dużo a przecież święta to nie tylko wigilia…są jeszcze dwa calusieńkie świąteczne dni, które spędzane w rodzinnym gronie skupiają wszystkich domowników i świątecznych gości przy stole i oparte są na próbowaniu, podjadaniu, rozkoszowaniu się i delektowaniu całą masą przeróżnych smakołyków.

Śniadanko – spacerek, kawkadeserek, następnie obiadek i kilka czekoladek, potem podwieczorek na dobry humorek i kolację obfitą na noc wyśmienitą…tak właśnie mniej więcej wygląda standardowy schemat świątecznego dnia, w którym oczywiście zdarza się między posiłkowe podjadanie.

Oprócz ilości spożywanych w święta potraw oraz częstotliwości z jaką zdarza się nam to robić warto wspomnieć jeszcze o tym co jemy. Otóż 12 wigilijnych potraw opiera się głównie na smażonej rybie, rybie w oleju, rybie w śmietanie, rybie po grecku, pierogach, uszkach, słodkiej kutii, którą robi się miedzy innymi z pszenicy, orzechów i miodu, zdarzają się panierowane w cieście grzyby i mnóstwo innych smażono-pieczonych pysznych i tuczących potraw. W menu kolejnych świątecznych dni występują wcale nie lżejsze pozycje równie cudownie pyszne jak i tuczące. Świąteczne śniadanie, pod którym ugina się stół obfite jest w sałatki jarzynowe i ziemniaczane, grzybki, wędliny i duuuużo chlebka, natomiast obiad zależy oczywiście od fantazji i czasu jakim dysponowała gospodyni i mogą to być wigilijne pierogi albo pełnowymiarowy obiad z ziemniakami, mięsem i mącznym sosem. Bardzo ważne jest także to, co następuje niedługo po obiedzie, mowa oczywiście o podwieczorku składającym się z kawki lub ewentualnie herbatki oraz pysznych, świątecznych, słodkich ciast, ciasteczek i wszelakich wypieków. Nie trzeba już chyba opisywać kolacji bo każdy dobrze wie jak w świątecznej rzeczywistości ona wygląda.

Generalnie świąteczny czas powinno odmierzać się nie w godzinach ani minutach tylko w talerzach i talerzykach albo w pochłanianych kaloriach, których przez te kilka świątecznych dni zjada się niewyobrażalnie dużo. Jednak tak naprawdę w święta nie warto przejmować się kaloriami i absolutnie nie można odmawiać sobie przyjemności jedzenia świątecznych frykasów! Przecież takie uroczyście i obficie obchodzone święta są tylko dwa razy w roku!

Fabacum
Dla wszystkich tych, którzy jednak skrzętnie liczą kalorie i nawet w święta są w stanie odmówić sobie pierożków, ciasta, uszek i innych pyszności mamy naprawdę świetną wiadomość. Kochani!!! Jedzmy pierogi, jedzmy uszka i jedzmy ciasto!!! Jedzmy ziemniaki i jedzmy chleb!!! Jedzmy to wszystko nie tylko w święta!!! Jedzmy i nie tyjmy bo przecież mamy Fabacum!!!

Fabacum Vitana to absolutna innowacja w odchudzaniu. Preparat Fabacum – Vitana to neutralizator skrobi a to właśnie skrobia jest głównym dostarczycielem energii i to ona sprawia, że zawierające ją produkty są bardzo tuczące. 2 tabletki preparatu Fabacum neutralizują 2250 kcal skrobiowych pochodzących z pokarmów takich jak: makaron, ziemniaki, kasze, chleb, ryż, kukurydza i wszelakie produkty mączne. Fabacum zawiera Fasolaminę 2250, w pełni naturalny ekstrakt z białej fasoli neutralizujący skrobię. 1 g ekstraktu czyli 2 tabletki Fabacum neutralizują równowartość 450 g spaghetti.
Fasolomina neutralizując skrobię sprawia, że prawie nie ulega ona trawieniu w przewodzie zobacz (nasz serwis www) pokarmowym a kalorie z niej pochodzące nie są wchłaniane. Dzięki temu bez żadnych obaw można jeść wysokoskrobiowe produkty nie martwiąc się o kalorie z nich pochodzące.

Fabacum zalecany jest osobom, które w sposób naturalny i skuteczny chcą zmniejszyć masę swojego ciała. Jeżeli uwielbiasz ziemniaki, makaron, chleb itp. a chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów bez skrobiowych wyrzeczeń Fabacum - neutralizator skrobiowych kalorii jest idealny. Nie trzeba już chyba nic więcej dodawać, jedyne co należy zrobić to zaopatrzyć się w Fabacum Vitana, chwycić widelec w dłoń, wygodnie usiąść przy stole i napawając się cudownym zapachem świątecznych potraw niecierpliwie wypatrywać pierwszej gwiazdki:)
Źródło: Kamila Nowakowska, PR Solution
18-04-08 17:06:02