X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Telefon Thomson w stylu retro

telefony stacjonarne
Opracowanie: Thomson
Francuska firma Thomson zaprojektowała interesujący stylistycznie telefon Symbio, który z wyglądu przypomina starsze aparaty.

Jednak w tym urządzeniu jest na tyle dużo zaawansowanych funkcji, że można zadać sobie pytanie, gdzie one tak naprawdę się mieszczą.Symbio przypomina telefon stacjonarny. Niemniej jednak, można nim wykonywać zarówno połączenia z wykorzystaniem linii naziemnej, jak i Internetu, poprzez telefonię VoIP. Ponadto, możliwość nawiązania połączenia z siecią oznacza także dostęp do stacji radiowych, które odtwarzane są w głośnikach 3W lub po podłączeniu słuchawek.

Słuchawka aparatu posiada niewielki wyświetlacz o rozdzielczości 128x128. Poza wyświetlaniem informacji o połączeniu, ten niewielki ekran działa także jako czytnik kanałów RSS oraz przedstawia informacje o muzyce odtwarzanej z Internetu.

Telefon pełni także funkcję budzika. Jako alarm - (serwis alarmów Gdańsk) można ustawić stację radiową, odtwarzaną z Internetu. Thomson jak na razie nie ujawnił ceny, jak również daty premiery Symbio.
Źródło: 4press.pl
22-05-26 15:01:05