X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zaciszne miasteczko zawitało do Lotari

Zaciszny pokój dziecka
Opracowanie: Lotari
Źródło: Lotari
Pełna ciepłych barw i spiczastych kamieniczek najnowsza kolekcja Lotari przywodzi myśl zaczarowane miasteczko z górskiego krajobrazu. Dzięki wchodzącym w skład tej linii roletom, naklejkom i poduszkom pokój dziecięcy zamieni się w przytulne miejsce do twórczych zabaw i nauki.

Kolekcja „Zaciszne miasteczko” Lotari utrzymana została w subtelnej kolorystyce. Dominują w niej delikatny błękit i biel wraz z kontrastującymi z nimi granatowymi akcentami. Gdzieniegdzie pobłyskują również żółte, rozweselające wnętrze tony. Całość tworzy razem przyjazną aurę, dzięki której dziecko poczuje się bezpiecznie i swobodnie. Efektu dopełniają ciekawe motywy graficzne: malownicze, wysokie domki i figury geometryczne w postaci współgrających ze sobą pasków i rombów.

Zaciszny pokój dziecka
Opracowanie: Lotari
Źródło: Lotari

„Zaciszne miasteczko” to kolejna propozycja dekoracji w Strefie Malucha Lotari. Na kolekcję składają się rolety, poduszki, tapety, a także samoprzylepne elementy dekoracyjne, jak: obrazki, abażury na lampki, miarki wzrostu i osłonki na kontakty czy gniazdka. Wszystkie te elementy dekoracyjne można dowolnie ze sobą łączyć. Elastyczne kształty dopasowują się do różnorakich mebli i dodatków. Umożliwia to domownikom stworzenie własnego zacisznego miasteczka, dostosowując aranżację także do rozkładu i wielkości pokoju.
Opracowanie: Monika Usielska
17-09-18 06:42:41