X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Koła w ruch

szablony
Opracowanie: Beckers - Tikkurila Polska
Współcześnie obserwujemy przenikanie się różnych stylów w urządzaniu wnętrz. Jeśli chcemy uniknąć zdecydowanych zmian wystroju lub preferujemy jednolity kolor ścian, możemy nadać im wyrazistość dzięki motywom dekoracyjnym.

Styliści marki Beckers polecają geometryczne dekoracje, które znakomicie prezentują się zarówno w przestronnych domach, jak i w kawalerkach.

Coraz częściej rezygnujemy z klasycznych wystrojów pomieszczeń, sięgając po odważniejsze rozwiązania. Osoby, które w łatwy sposób chcą zmienić wygląd swojego mieszkania, znajdą inspiracje w stylu Pop-Art. Interpretacje kultury masowej w postaci ilustracji puszki zupy Campbell, czy zestawu zdjęć Marilyn Monroe, autorstwa Andy Warhola, to wizytówki tego artystycznego nurtu. W aranżacjach wnętrz charakteryzuje się on prostotą, nowoczesnością form oraz ekspresją kolorów. Wzory geometryczne na ścianach dobrze oddają istotę Pop-Artu.

Są łatwe w wykonaniu, ich kształt nie ogranicza doboru kolorów, a nawet wymusza zastosowanie mocnego kontrastu dla uzyskania wyrazistości obrazu. Koła, kółeczka, bąbelki na ścianach dodają wnętrzom dynamizmu. Wielkość i układ ich szablonów zależą wyłącznie od naszej fantazji. Kolekcje kolorystyczne marki Beckers stwarzają możliwość modnego i nietuzinkowego wystroju wnętrz. Nie bez znaczenia przy dekoracjach ściennych, wykonywanych za pomocą szablonów, jest również jakość farb. Produkty marki Beckers, np. z rodziny Designer, wyróżniają się przede wszystkim bardzo dobrym kryciem, gęstą konsystencją i trwałością koloru.

Odświeżająca metamorfoza mieszkania pomoże w rozbudzeniu sił witalnych. Okręgi, pasy, motywy kwiatowe i wszelkie inne, jakie tylko podsunie nam wyobraźnia, stanowią smakowite kąski dla oka. Przełamujmy zatem monotonię ciekawymi, niestandardowymi pomysłami. Odrobina odwagi i niekonwencjonalne podejście do wystroju to murowany efekt dekoracyjny.

Designer Väggfärg Helmatt (5)

Stopień połysku mat (5)
Wydajność do 16 m2/l
Opakowania 1 l, 3 l, 10 l (biały i bazy)
2,5 l (gotowe kolory)
Cena brutto 25,90 zł/1 l. (baza A)
Kolor Biały + 24 gotowe kolory oraz paleta barw Beckers
17-09-18 06:33:26