X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Udane urodziny dla maluszka z Fifi i Nody

przyjęcie urodzinowe dziecka
Urodziny stanowią dla każdego dziecka najważniejszy dzień w roku. Najważniejsze tego wyjątkowego dnia, obok najbliższej rodziny, przyjaciół i prezentów, są konkursy, gry, zabawy i dekoracje.

Często zabiegani rodzice nie wiedzą jak zorganizować swojemu dziecku przyjęcie urodzinowe. Jeśli nas nie stać, nie musimy ulegać modzie na przyjęcia poza domem. Urodziny w domu nie muszą być nudne. Narzekasz na brak czasu i pomysłu na przyjęcie urodzinowe? Przeczytaj nasz poradnik, a staniesz się wodzirejem niezapomnianej imprezy urodzinowej dla Twojego dziecka.

Zapraszamy gości
Pamiętaj o wcześniejszym zaproszeniu gości. Goście powinni zostać poinformowani o imprezie urodzinowej minimum tydzień wcześniej. Rodzice maluchów muszą mieć czas na zakup prezentu dla twojego dziecka. Przygotuj plan przyjęcia - najlepiej jeśli przyjęcie (nie przegap - Hotel Dwór Sójki) składa się z czterech części: powitanie - gry, zabawy, konkursy - poczęstunek - zakończenie. Zaplanuj jakie dekoracje i produkty będą ci potrzebne. Kup świeczki na tort i zamów tort w cukierni. Obecnie modne są torty dekoracyjne, możesz też zamówić indywidualny napis na torcie.

Zabawa tematyczna
Ciekawym pomysłem na bal urodzinowy jest zabawa tematyczna – z pomocą przychodzą nam bohaterowie ulubionych bajek naszych szkrabów np. Fifi lub Nody. Pokój dziecięcy powinien być tak udekorowany, żeby maluchy poczuły nastrój urodzinowej imprezy.

przyjęcie urodzinowe dziecka
Ciekawe zestawy dekoracji urodzinowych oferuje sklep . Dla dziewczynki jest to pakiet Fifi – w którym znajdują się talerze papierowe, serwetki, kubki, obrus ceratowy, banner, dekoracyjna tiara dla dziewczynek, gwizdki
oraz balony – oczywiście na wszystkich produktach jest sympatyczna postać FiFi. Na podobnym zestawie dla chłopca znajduje się Nody.

Przygotuj dom na przyjęcie gości.
Jeśli planujesz liczne zabawy, podczas, których mogą zostać uszkodzone sprzęty w salonie (np. podczas malowania, zabaw zręcznościowych itp.), najlepiej jest je przenieść w bezpieczne miejsce. Z pokoju, w którym będą bawić się dzieci, usuń kryształy i doniczki z kwiatami. Jeśli dzieci będą tańczyć, usuń zbędne meble. Stół z jedzeniem najlepiej postaw przy ścianie, tak, aby było więcej miejsca do zabawy.

Zabawy i gry podczas urodzin
Dzieci trzeba czymś zająć przez czas trwania przyjęcia. Przygotuj wcześniej listę zabaw i konkursów (np. jabłko na nitce, malowanie twarzy specjalnymi farbami, puszczanie baniek mydlanych) - oraz jakieś małe nagrody (np. lizak, kredki, słodycze). Ważne jest, aby poprowadzić zabawy w taki sposób, aby każde dziecko coś wygrało.

Przygotuj też wcześniej płytę z ulubionymi dziecięcymi przebojami, wesołe piosenki w tle na pewno pomogą w zabawie.
Na koniec nie zapomnij o aparacie fotograficznym, aby zachować wspomnienia z cudownych urodzin twojego maluszka.

Zapraszamy na zakupy do sklepu , gdzie przyszli rodzice znajdą dekoracje na wyjątkowe przyjęcie urodzinowe.
Źródło: Baby-Shower.pl
18-07-12 03:57:07