X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Ja i mój Brzuszek

ciąża
Opracowanie: www.baby-shower.pl
Weź udział w naszym konkursie i wygraj przyjęcie Baby Shower dla Ciebie i Twoich przyjaciółek oraz nagrody od ASA, wytwórcy doustnego probiotyku ginekologicznego LaciBios femina!

Konkurs polega na przysłaniu pracy fotograficznej na temat "Ja i mój Brzuszek - błogo i bezpiecznie". Prześlij nam zdjęcie z szczęśliwych, błogich chwil oczekiwania na maluszka.

Dla laureatki konkursu oraz jej 10 przyjaciółek zostanie zorganizowane przyjęcie baby shower ("bociankowe") w Warszawie. Ponadto zwyciężczyni otrzyma od ASA miesięczny zestaw LaciBios femina (jest rekomendowany również w ciąży) oraz glukometr lub ciśnieniomierz (do wyboru).

10 osób, których prace fotograficzne zostaną ocenione najwyżej przez jury otrzyma także specjalną poduszkę z dziurką ułatwiającą siedzenie po porodzie. Poduszka jest wypełniona kuleczkami styropianowymi, wykonana z przewiewnej bawełny, można ją prać w pralce, posiada pozytywną opinię ImiDz (producent Zefir).

Twoja przyjaciółka jest w ciąży? Poinformuj ją o naszym nowym konkursie! Jesteś w ciąży? Wyślij koniecznie swoje zdjęcie, z pewnością taka impreza poprawi ci humor przed porodem. Przyjęcie planowane jest w marcu, dokładny termin ustalimy wspólnie z laureatką.

Prace można nadsyłać do 28 lutego włącznie na adres
e-mail:
22-05-18 07:01:19