X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

UME-36Pro - urządzenie do kopiowania danych z komórki

telefony komórkowe
W ofercie Computex Telecommunication, integratora i dystrybutora najnowocześniejszych rozwiązań systemowych i sprzętowych, znaleźć można uniwersalne urządzenie do kopiowania zawartości telefonów komórkowych.

Ponieważ firma jest wyłącznym dystrybutorem marki Cellebrite na terenie Polski, zainteresowani UME-36Pro znajdą ten produkt wyłącznie w portfolio Computex Telecommunication. Urządzenie, które dedykowane jest przede wszystkim klientom biznesowym – punktom sprzedaży telefonów komórkowych, czy korporacjom dysponującym dużą liczbą służbowych aparatów telefonicznych - umożliwia przesyłanie danych pomiędzy różnymi typami telefonów komórkowych, Smartphonów i PDA, niezależnie od operatora i rodzaju sieci.

W chwili obecnej urządzenie obsługuje ponad 95% dostępnych na rynku telefonów, a jego możliwości są stale dopasowywane do wymagań rynku. UME-36Pro pozwala na: przesyłanie danych z aparatu na aparat, tworzenie kopii zapasowych telefonu np. na pendrive lub karcie SD oraz odtwarzanie zawartości telefonu z tych nośników. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi: SymbianTM, Microsoft MobileTM, Palm oraz BlackberryTM.

Krótki czas transmisji danych pomiędzy telefonami to zasługa prostego menu oraz intuicyjnej obsługi urządzenia. Kopiować można zarówno dane z karty SIM, jak i szczegóły z pamięci telefonu, takie jak: książka telefoniczna, zdjęcia, pliki audio i wideo, dzwonki oraz wiadomości SMS. Przeniesienia danych można dokonać poprzez podłączenie telefonu do UME-36Pro przez kabel (zobacz https://www.lapppoland.lappgroup.com/) szeregowy, USB, podczerwień IrDA lub Bluetooth. Dla ułatwienia obsługi do urządzenia wbudowano czytnik kart SIM.

Urządzenie powstało z myślą o salonach operatorów telefonii komórkowych, które mogą wzbogacić swoją ofertę o usługę kopiowania danych ze starego telefonu do nowego aparatu. Również punkty obsługi klienta, czy punkty serwisowe mogą świadczyć niezależnie usługi transferu danych oraz tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania zawartości telefonu. UME-36Pro jest kompatybilne z UME Reporting System, który umożliwia tworzenie raportów dotyczących: liczby kopiowań dla każdego rodzaju telefonu komórkowego, liczby kopiowań dla każdego rodzaju danych (kontakty, SMS, zdjęcia, itd.) oraz innych raportów, które zagwarantują lepszą obsługę klienta i zwiększą poziom sprzedaży.

W zestawie oprócz UME36-Pro użytkownicy znajdą: zestaw kabli do podłączania telefonów, zasilacz, oprogramowanie UME Content Manager i adapter Bluetooth. Urządzenie wraz z wyposażeniem spakowane jest w podręcznej torbie, która ułatwia bezpieczny transport sprzętu. Aktualizacji oprogramowania do UME36-Pro dokonać można z karty pamięci lub za pomocą Internetu.

W ofercie Computex Telecommunication znaleźć można również rozwiązanie "OTA backup" (Over The Air) firmy Cellebrite, które umożliwia bezprzewodowe tworzenie kopii zapasowych i ich transmisję do telefonu komórkowego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie
Źródło: 4press.pl
18-11-07 07:14:03