X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Najlepsi gracze używają słuchawek Plantronics GameCom®

słuchawki
Opracowanie: KONTEL - TELECOM
Specjalistyczne słuchawki dla graczy GameCom®777, GameCom®377 i GameCom®367 firmy Plantronics od debiutu na rynku podczas sierpniowego turnieju World Cyber Game 2008 zyskały uznanie liderów polskiego gamingu.

- Główną zaletą słuchawek GameCom® Plantronics jest przejrzystość i dokładna słyszalność każdego dźwięku. Bez względu na to, czy akurat wyczekujemy nasłuchując przeciwnika, czy też jesteśmy w wirze walki, słychać wszystko! - mówi Tomasz "ths" Sopel, zawodnik BenQ finalista największych polskich turniejów LAN Counter Strike 1.6, Vicemistrz Polski Electronic Sports World Cup 2008 i World Cyber Games 2008.

W słuchawkach GameCom® profesjonalni gracze doceniają przede wszystkim mikrofon o wysokiej czułości z opatentowaną przez Plantronics redukcją szumów otoczenia oraz podbicie basu w głośnikach.
Wysoką jakość dźwięku w słuchawkach GameCom® 777 potwierdza Piotr "sold" Miliczenko, zawodnik tej samej drużyny, finalista największych polskich turniejów LAN w Call of Duty 4 w br. – Ten model posiada wszystkie elementy profesjonalnych słuchawek dla graczy. System Dolby jest bardzo przydatny w takich grach jak Call of Duty 4, gdzie udźwiękowienie jest bardzo rozbudowane. Dzięki Dolby o wiele łatwiej jest ocenić dystans przeciwnika od nas oraz lokalizacje, nie tylko lewo/prawo, ale i góra/dół. Oprócz świetnego zastosowania w grach system ten również znakomicie spisuje się podczas słuchania muzyki i oglądania filmów. Potrafi odświeżyć nawet starą grę. Nadaje dźwiękowi przestrzenność, jaką mamy w sali koncertowej lub kinowej.

GameCom® 777 są pierwszymi na świecie słuchawkami posiadającymi certyfikat Dolby. Została w nich zastosowana technologia 5.1 Dolby® Headphone. Urządzenie jest wyposażone w analogowe, pozłacane wtyki 3,5mm, gwarantujące najlepszy transfer sygnału. Słuchawki sprzedawane są w zestawie z kartą dźwiękową Dolby USB. Posiadają 5-kanałowy dźwięk w technologii Dolby Surround Sound. Możliwość regulowania poziomu głośności, 40 mm głośniki oraz prosta obsługa pomagają sprawnie komunikować się z innymi graczami.

słuchawki
Zastosowanie w słuchawkach otwartej konstrukcji głośnika open ear umożliwia także słuchanie tego, co dzieje się poza grą. Teleskopowy mikrofon można dowolnie ustawić w zależności od potrzeb gracza, a kiedy nie jest wykorzystywany da się go całkowicie schować w pałąk urządzenia. Słuchawki bez karty dźwiękowej Dolby USB dostępne są w sprzedaży pod nazwą GameCom® 377.
- Dołączona do słuchawek GameCom® 777 zewnętrzna karta do odbioru dźwięku Dolby jest niezbędna na wszystkich turniejach LAN. Niezależnie od komputera, na którym przyjdzie nam grać, takie rozwiązanie gwarantuje jakość dźwięku identyczną jak w domu. Żeby ją podłączyć nie ma potrzeby instalować żadnych sterowników, po prostu podpinamy, siadamy i gramy. Poza tym pilot do sterowania dźwiękiem umieszczony na kablu od słuchawek jest intuicyjny w obsłudze i bardzo funkcjonalny - mówi Łukasz "keski" Wierzbicki, zawodnik finalista największych polskich turniejów LAN w Call of Duty 4 w br.

Gamerzy doceniają też wyważenie słuchawek oraz komfortowe delikatne poduszki, które nie powodują ucisku uszu nawet podczas długich pojedynków.
- Świetnie wyprofilowane nauszniki, nie powodują zmęczenia nawet po wielogodzinnym używaniu słuchawek. Stosunkowo sztywny i chowany w obudowę mikrofon daje możliwość komunikacji głosowej, która jest praktycznie pozbawiona szumów – mówi Mateusz "ham" Rosłon, zawodnik BenQ finalista największych polskich turniejów lanowych Counter Strike 1.6 w 2008 roku. Vicemistrz Polski Electronic Sports World Cup 2008 i World Cyber Games 2008.

Podobnie jak pozostałe modele z tej linii produktowej, słuchawki GameCom® 367 zostały zaprojektowane przez samych graczy. Poza e-sportem, doskonale sprawdzają się także podczas rozmów prowadzonych przez internet i słuchania muzyki.

Cena brutto:
GameCom® 777 – 299 zł
GameCom® 377 – 149 zł
GameCom® 367 – 119 zł
Źródło: Prestige PR
18-11-06 07:14:04