X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Motorola MILESTONE™ XT720

smartfon motorola
Opracowanie: Motorola
Najnowszy telefon firmy Motorola wyróżniający się smukłym kształtem oraz 8 megapikselowym aparatem z ksenonową lampą błyskową jest już dostępny w Polsce.

Motorola wprowadza na polski rynek nowy model telefonu komórkowego Milestone™ XT720, zbudowany na Androidzie ™ – jeden z najcieńszych na świecie smartfonów o rozdzielczości 8-megapixeli, jako pierwszy wyposażony w ksenonową lampę błyskową.
Możliwość wyświetlania filmów w rozdzielczości HD to dodatkowa zaleta nowego produktu.

"Użytkownicy, którzy prowadzą aktywny styl życia oczekują od smartfona najnowszych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnych funkcjonalności. To wszystko odnajdą w MILESTONE XT720" – powiedział Kamil Tuma, General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję i Izrael.

"XT720 jest kolejnym krokiem Motoroli w kierunku wyeliminowania ograniczeń w komunikacji poprzez rozbudowę funkcjonalności i stworzenie większej możliwości korzystania z multimediów w podróży." – dodał Kamil Tuma.

smartfon motorola
Najważniejsze cechy Motoroli MILESTONE XT720:
- System operacyjny Android 2.1
- 3,7-calowy ekran WVGA (480X854) umożliwiający przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów oraz zdjęć w najwyższej jakości, a nawet granie w gry komputerowe
- 8-megapikselowy aparat fotograficzny z ksenonową lampą błyskową
- 10-ciokrotny zoom cyfrowy
- Kamera HD o rozdzielczości 720p.
- Funkcja inteligentnego robienia zdjęć zawierająca: opcję panoramy, wykrywanie twarzy, multi-shot (sześć klatek z rzędu), filtr twarzy, redukcję efektu czerwonych oczu, zapobieganie drganiom aparatu i wiele innych opcji poprawiających jakość obrazu
Interfejs multimediów o wysokiej rozdzielczości (HDMI ™): kabel (zobacz https://lapppoland.lappgroup.com/) HDMI (w zestawie) umożliwiający oglądanie bezpośrednio na odbiornikach HDTV nagranego w HD MILESTONE XT720 filmu video.
- Obsługa kart pamięci: microSD 8 GB z możliwością rozbudowy do 32GB
- Obsługa do ośmiu otwartych okien przeglądarki jednocześnie
- Możliwość spersonalizowania do pięciu ekranów ze stroną domową

Dodatkowe funkcjonalności i aplikacje:
- Pakiet mobilnych aplikacji Google ™, tj. Google Search ™, Google Maps ™, Gmail ™
i YouTube ™
- Aplikacja nawigacyjna – Motorola MOTONAV (60-dniowa wersja testowa).
- Synchronizacja i zarządzanie wieloma kontami e-mail jednocześnie, co pozwala na oddzielenie służbowej skrzynki od prywatnej.
- Ujednolicenie kontaktów Gmail: synchronizowanie kontaktów z książek adresowych, które są dodawane do pamięci telefonu
- Dostęp do ponad 50 tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie Android Market ™ i moc przetwarzania niezbędną do ich szybkiej i sprawnej obsługi.

Dostępność
Motorola będzie dostępna w Polsce od sierpnia 2010 roku w sprzedaży detalicznej. Szczegóły oferty dostępne na stronie Motorola Polska.

Cena detaliczna bez abonamentu wynosi ok. 2200 PLN.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem Motoroli.

Więcej na temat urządzenia można dowiedzieć się na stronie YouTube™ lub na . Zdjęcia produktowe oraz pełna specyfikacja telefonu dostępne są pod adresem: .
Źródło: Motorola
18-06-22 15:19:38