X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowy wymiar stylu vintage

Nowy model fotela Kato
Opracowanie: SITS
Źródło: SITS
Od dłuższego czasu można obserwować w modzie, także tej wnętrzarskiej, trend wyrażający tęsknotę za tym, co już przeminęło. Projektanci chętnie czerpią z dorobku swoich poprzedników, a klienci przychylnym okiem spoglądają na wzornictwo w stylu vintage.

Vintage to zarówno przywracanie blasku przedmiotom z minionych dziesięcioleci, jak i wykorzystywanie ówczesnego designu w nowych produktach. W nurt ten idealnie wpisują się fotel i podnóżek Kato firmy SITS. Meble te łączą urzekający styl lat 60. z trwałymi nowoczesnymi materiałami i zachwycającą kolorystyką.

Nowy model fotela o nazwie Kato z kolekcji cocktail&design to łagodne krzywizny, wygodne oparcie, stabilne drewniane nóżki oraz przyjemne w dotyku obicie. Zestaw stworzony zarówno do relaksu, jak i kreatywnej pracy intelektualnej.

Usiądź więc w Kato i oprzyj nogi na dopasowanym do niego podnóżku. Poczuj atmosferę tamtych lat. W takim fotelu mógł np. pić swoje wstrząśnięte, niezmieszane martini James Bond odgrywany przez Seana Connery’ego.

A może w takim fotelu siedziała Janis Joplin, po raz pierwszy nucąc „Piece (więcej w serwisie) of my Heart”? Albo Telly Savalas przeglądał scenariusz „Parszywej dwunastki”? Czujesz to…? Tak, to właśnie te wyjątkowe lata, które możesz przywołać, ustawiając w swoim mieszkaniu meble w styl vintage. Zaczerpnij pełnymi garściami z szalonych lat 60.!
Źródło: PointB
Opracowanie: Dawid Synówka
22-05-24 13:01:40