X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wakacje życia

Lato to wymarzony moment, aby odbyć dawno zaplanowane wakacje. Zanim jeszcze sezon wakacyjny rozkwitnie, mamy chwalę, aby pomyśleć, gdzie chcielibyśmy pojechać? Z pomocą przychodzą nam niezastąpione w tej kwestii biura podróży, które już teraz prześcigają się, co do bardziej atrakcyjnych propozycji. Wystarczy stanąć przed jego drzwiami, aby naszym oczom ukazały się ulotek, zachęcających by odwiedzić dane miejsce.
egipska sztuka
Opracowanie: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com
Gdzie najchętniej odpoczywamy? Do niedawna statystyczny Polak wybierał polskie morze jednak ze względu na psikusy pogody, które od kilku lat robi nam natura, coraz chętniej wyjeżdżamy nad ciepłe morze. Dużym powodzeniem, bez względu na porę roku cieszą się wakacje Sharm el Sheikh. Chociaż w ostatnim czasie nie jest tam zbyt bezpiecznie, turyści nie muszą czuć się zagrożeni i wciąż zjeżdżają tam całymi rodzinami. Hotele w Egipcie są bezpieczne, a wraz z przewodnikiem wciąż możemy podziwiać jego zabytki.

Coraz popularniejsza zaczyna być Turcja. był miastem, do którego z chęcią jeździliśmy. Powoli dochodzą to tego inne części. Ostatnio powodzeniem cieszy się także usytuowany w okolicach morza Izmir. To w dalszym ciągu bardziej zachodnia część Turcji, stąd też nie trzeba bać się o nasze bezpieczeństwo. Miejmy na uwadze, że Turcja - https://www.coraltravel.pl/Turcja/Alanya/hotel/BONE-CLUB-SVS/626/40-2258-24FF.html - nie jest częścią Unii Europejskiej i aby wjechać na jej teren dalej potrzebny będzie paszport.

Tunezji raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Wczasy w Tunezji to obok Egiptu miejsce najchętniej odwiedzane przez Polaków. Tunezja jest krajem, w którym nie trzeba mieszkać w pięciogwiazdkowych kurortach, aby należycie się bawić. Wczasy w Hiszpanii to już można by stwierdzić standard. Jest to jedno z kilku miejsc, w którym zawsze znajdzie się coś do zwiedzania. Czy lubimy leżeć nad morzem czy też raczej preferujemy aktywne zwiedzanie – każdą z tych opcji można zrealizować. Hiszpania to wymarzony kraj w szczególności dla tych, którzy lubią zawierać nowe znajomości.

Polecamy też

Bezpiecznie wakacje z rodziną

wakacje
Opracowanie: materiały prasowe
Wreszcie nadszedł ten czas – wybieramy się na wakacje. Przeglądamy foldery, marzymy o gorącym słońcu dzikich plaż, objazdowej wycieczce krajoznawczej lub przygodzie na safari. Dziś mamy szerokie możliwości wyjazdów zagranicznych. Wszystko jest w zasięgu ręki. Możemy dotrzeć niemal w każdy zakątek świata. Mimo zapowiadanego kryzysu ciągle nas na to stać. Także banki nie odwróciły się od potencjalnych turystów potrzebujących gotówki.


Gdziekolwiek nie polecimy najważniejsze żebyśmy wypoczęli i zrelaksowani wrócili do Polski marząc o kolejnych, bo już za kolejny rok, wakacjach (ciekawa oferta na: ).
20-09-04 07:18:42