X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Z370 - najbardziej płaski telefon 3G na świecie już w Polsce

Technologia Smart Surface Mounting (SSM) to jedno z najnowszych osiągnięć Samsung - odwiedź serwis -. Dzięki zastosowaniu tworzywa z dodatkiem włókna szklanego telefony są lżejsze i wytrzymalsze.
Technologia 3G to z kolei dostęp do najnowszych filmów, muzyki i gier oraz błyskawiczna transmisja plików.
Z370 wyposażony jest w wyświetlacz TFT (262 tys. kolorów) o przekątnej 1,9 cala. Dwa obiektywy aparatu fotograficznego umieszczone są na przedniej (aparat VGA do prowadzenia wideorozmów) i tylnej (2 megapiksele i trzykrotny zoom cyfrowy) ściance telefonu. Z370 ma również kamerę wideo (1 godzina nagrania), odtwarzacz MP3, Bluetooth (opcja podłączenia słuchawek stereofonicznych, komputera PDA, laptopa i drukarki) oraz USB.

telefon
Telefon obsługuje funkcje SMS, MMS i pocztę elektroniczną. Za pomocą przeglądarki dokumentów można wyświetlać na ekranie telefonu pliki Microsoft Office, txt, pdf, html i jpg.

Tryb offline pozwala z kolei korzystać z niektórych funkcji nawet tam, gdzie telefon musi być wyłączony – np. na pokładzie samolotu. Z370 ma 24 MB pamięci wewnętrznej, które można rozszerzyć za pomocą karty MicroSD.

Całość uzupełnia tryb głośnomówiący i książka telefoniczna na 1000 wpisów.
20-08-11 17:17:11