X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Propozycje dla każdej osoby, na sezon zima 2013

Zima 2013 pozytywnie zadziwiła snowboardzistów na tyle sprzyjającymi temperaturami, że szusowanie w śniegu jest nadal możliwe. Jeżeli masz urlop do zagospodarowania, warto odwiedzić biuro turystyczne i zaznajomić się z ofertami last minute. Pośród nich z przekonaniem znajdziemy coś, dla osób uwielbiających narty Andora jest na przykład niezmiernie interesującą propozycją, preferowaną także przez sławy.
Narty biegowe, biegówki
Opracowanie: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Specyficzny górski klimat łączący się z dużymi opadami śniegu i fantastycznymi torami dla narciarzy, są konkurencją dla popularnej w kręgu polskich narciarzy Austrii. Można oczywiście także wyszukać tańsze wycieczki ukierunkowane na narty - okazyjne ferie zimowe narty - www.naferie.pl/ - polska dla nas będzie w tej klasie wiodła prym. Jest to także alternatywa dostępna dla osób posiadających wolne tylko w weekendy.

Polecamy też

Oferty na wymarzony urlop

zachód słońca nad morzem
Opracowanie: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób, chcących zasmakować intrygujących atrakcji, wyszukuje nietypowe rejony wypoczynku. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem należy planować z pewnym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty biur podróży i odkryć zupełnie nowe rejony, albo też zaufać regionom popularnym ,a także cenionym przez ludzi. W Internecie da się odnaleźć dużo takich ciekawych ofert.


W trakcie sezonu na narty 2013, można też pomyśleć o spędzeniu lutego w ciepłym kraju. Kiedy wybieramy się na urlop w zimie, a propozycje typu - Austria wyjazdy rodzinne na narty - nas nie przyciągają, można uznać za miejsce na przyjemne wakacje egipt. Amplituda temperatur na przełomie jesienno-zimowym jest tam bardziej do wytrzymania dla osób lubiących zwiedzanie. Szczególnie, że lato 2014 przewidywane jest jako upalne.

Mimo że rok ledwo się rozpoczął, każde biuro turystyczne ma już w ofercie wyjazdy oznaczone jako zima 2013, na narty 2013 czy lato 2013. Niejeden wyszuka wśród nich coś dla siebie, niezależnie od tego czy lubi planować wyjazd ze sporym wyprzedzeniem, czy powstrzymuje się do ostatniej chwili. Dla szusujących na stoku pojawią się w katalogach narty Andora w opcji all inclusive włącznie z karnetem, jak też oferty obejmujące same noclegi.
1 2