X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Funkcjonalność w szklanej oprawie

Nowy okap Cube Glass od Ciarko Design
Opracowanie: Ciarko Design
Źródło: Ciarko Design
Coraz większą popularnością cieszy się wykorzystanie w aranżacji przestrzeni kuchennych elementów szklanych. Wraz z rozwojem trendów, producenci sprzętu AGD proponują innowacyjne urządzenia, które nie tracąc na swojej funkcjonalności, podkreślają nowoczesny charakter wnętrza. Nowość (ciąg dalszy tego zagadnienia szczegóły tu...) w ofercie firmy Ciarko – okap kuchenny Cube Glass – to odpowiedź na rosnące potrzeby Polaków w zakresie dekoracji wnętrz zgodnie ze światowymi trendami aranżacyjnymi.

Szkło, dzięki swojej wytrzymałości oraz łatwości w utrzymaniu, stwarza ogromne możliwości wykorzystania jego elementów także w kuchni. Nie chłonie zapachów, jest odporne na wilgoć, promienie UV i wysoką temperaturę. Okap kuchenny Cube Glass Ciarko Design wykonany został z najwyższej jakości materiałów, w tym hartowanego szkła, które podkreśla nowoczesny charakter urządzenia. Wyróżnikiem okapu jest także prostota linii i doskonała forma, dzięki której możliwe jest wkomponowanie urządzenia w przestrzeń międzyszafkową i dopasowanie go do powierzchni frontów mebli.

Na funkcjonalność urządzenia wpływają dodatkowo takie rozwiązania, jak: oświetlenie LED, timer, sterowanie dotykowe sensor touch czy za pomocą smartfona. Okap może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu. Wydajność urządzenia to 720 m³/h.
Źródło: Sfera PR
Opracowanie: Justyna Kiejza
19-04-03 07:23:01