X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Sylwestrowa aranżacja mieszkania

Sylwestrowa aranżacja mieszkania
Opracowanie: Dekoria
Źródło: Dekoria
Przygotowujesz sylwestra w domu? Pamiętaj, by zadbać o stylową oprawę jadalni. Dzięki temu spędzisz czas nie tylko w miłym towarzystwie, ale i w ładnym wnętrzu. Dekoriapodpowiada, jak nakryć stół do uroczystej kolacji.

Sylwester to jedna z uroczystości, która wpisuje się w klimat wyrafinowanych, kawiarnianych kolorów, jak: czerń, biel, srebro czy złoto. Wykorzystując jedną z wymienionych barw, zadbajmy o to, by była ona dominującą w wystroju pomieszczenia. Tak urządzoną przestrzeń możemy ożywić, wprowadzając kilka akcentów kolorystycznych (świece, patery czy wazony).

W tym roku poleca kolekcję Sinfonia. Linia zaprojektowana przez hiszpańskiego projektanta to najwyższej jakości tkaniny w eleganckim wydaniu. Przestrzenny, unikalny motyw roślinny to połączenie najmodniejszych odcieni (srebro, złoto oraz szarość przeplatana z czernią). Kolekcja Sinfonia doskonale wpisuje się w klimat sylwestrowej zabawy. Łączy w sobie najmodniejsze kolory i desenie, dając nam tym samym gwarancję, że każde wnętrze stanie się wyraziste i stylowe - komentuje Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy
Sylwestrowa aranżacja mieszkania
Opracowanie: Dekoria
Źródło: Dekoria
Centralnym punktem zabawy sylwestrowej jest stół. Dlatego ważne jest, by przykuwał wzrok i zapraszał do siebie ciekawym wystrojem. Zacznijmy od obrusu, który stanowi podstawę całej aranżacji (na zdjęciu: kolekcja Sinfonia), a następnie nakryjmy go elegancką, białą zastawą. Nie powinno zabraknąć świecznika (np. kryształowy), a także unikalnych dekoracji, które możemy przygotować z tego, co mamy w domu. Ciekawym pomysłem będzie odwrócenie kieliszka (np. od wina) i ukrycie wewnątrz ozdób: kwiaty czy łańcuszek z koralików. Na koniec dodajmy serwetki owinięte srebrnym pierścieniem, a także kwiaty, piórka czy szyszki pomalowane złotym lub srebrnym sprayem.

Kluczem do stworzenia oryginalnej stylizacja jest troska o najmniejszy szczegół. Dlatego zadbajmy o detale i przygotujmy aranżację, która oczaruje zaproszonych gości. Sylwester to doskonała okazja do tego, by dać pokaz swojej twórczości. Sylwester (adres tej strony)
Opracowanie: Katarzyna Semkło
19-12-08 07:10:21