X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Optymalne rozwiązania w zakresie pakowania produktów.

Vincent Sp. z o.o.
Opracowanie: Vincent Sp. z o.o.
Źródło: http://www.vincent.pl/
Firma Vincent działa na rynku od 1991 roku. Główny profil jej działalności związany jest zaopatrzeniem zakładów produkcyjnych w najwyższej jakości maszyny pakujące oraz materiały służące do opakowania i zabezpieczenia szerokiej gamy produktów.

Owijarka palet
Opracowanie: Vincent Sp. z o.o.
Źródło: http://www.vincent.pl/
W ofercie firmy znajdują się urządzenia i maszyny pozwalające na pakowanie towarów i ładunków zarówno w standardowych jak i nietypowych rozmiarach i kształtach. Wśród nich znajdują się m.in. owijarki palet z regulowanym rozciągiem folii, samojezdne roboty ułatwiające opakowanie palet i ładunków, wiązarki oraz różnego typu manualne, półautomatyczne i w pełni zautomatyzowane foliarki do spiralnego owijania produktów a także urządzenia pakujące.

Szeroki wybór maszyn i materiałów służących do pakowania nie tylko ułatwia klientom optymalizację procesu przygotowania towarów do transportu bądź ich zabezpieczenia ale także pozwala skrócić całkowity czas produkcji a tym samym zredukować koszty.

Internetowa strona firmy zaprojektowana została w taki sposób, aby ułatwić klientom poznanie pełnej oferty oraz jej dopasowanie do wymagań swojego procesu produkcji.
Osoby poszukujące kompleksowych rozwiązań w zakresie pakowania i transportu towarów mogą poznać propozycje firmy Vincent wybierając np.

- typ produktu który będzie wymagał zabezpieczenia (tj żywność, artykuły budowlane bądź metalowe, materiały poligraficzne)
- rodzaj opakowania (jak np. folie stretch, palety, zgrzewki, pudełka kartonowe)
- metodę pakowania (owijanie pionowe bądź poziome, zgrzewanie, paletyzacja, flowpack itp.).

Pakowanie w folie termokurczliwą
Opracowanie: Vincent Sp. z o.o.
Źródło: http://www.vincent.pl/

Wszystkie oferowane przez firmę rodzaje opakowań jak i maszyny posiadają odpowiednie certyfikaty świadczące o ich bezpieczeństwie oraz wysokiej jakości. Spółka Vincent zapewnia także serwis gwarancyjny maszyn i pełen konsulting przy wyborze oraz w procesie użytkowania zakupionych urządzeń i materiałów a także przy planowaniu i optymalizacji procesu pakowania. Doświadczony zespół pracowników gwarantuje nie tylko profesjonalną i miłą obsługę ale przede wszystkim doradztwo techniczne i wybór rozwiązaniach ściśle dopasowanych do potrzeb.
(Wiele wartościowych informacji w tej kwestii - [link]).
Opracowanie: Katarzyna Baranowska
18-02-05 09:16:02