X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wirtualna giełda firm transportowych.

Coraz częściej spotykana na rynku spedycyjnym stają się internetowa giełda transportowa. Są to wirtualne miejsca wymiany informacji takich jak: wolne ładunki, spedycja .


Jeśli Twoja firma chce zredukować wolne przebiegi pojazdów, posłuży jej z pewnością giełda transportowa. Możesz na niej zamieścić informacje o miejscu na ładunek w drodze powrotnej. Twoją ofertą zainteresuje się na przykład firma produkcyjna, której potrzebny jest transport krajowy.

Europejska Giełda Transportowa (http://www.ambro.pl/) TRANS to prężnie rozwijająca się na rynku europejskim giełda transportowa. W swojej ofercie posiada ona tysiące wolnych samochodów ciężarowych i ładunków każdego dnia. Twoje zlecenie transportowe z pewnością znajdzie spedytora.Swoim klientom TRANS oferuje też forum transportowe, z którego mogą oni korzystać w celu uzyskania nowinek o takich zagadnieniach jak transport i spedycja.

Jeżeli po zapoznaniu się z tym tekstem sądzisz, że warto jest bardziej poznać to zagadnienie, to ponadto zerknij tutaj porzucenie pracy.Dzięki komunikatorowi i giełdzie TRANS firmy transportowe mają ułatwione zorganizowanie usługi transportowej, a co za tym idzie wypracowanie obrotu firmy. Zamieszczane ogłoszenia dotyczą nie tylko transportu krajowego ale także zagranicznego.


Zaletami korzystania z elektronicznej giełdy są przede wszystkim: możliwość szybkiego dotarcia do wielu potencjalnych kontrahentów, otrzymywanie nie tylko bieżących ale również sprawdzonych informacji, skrócenie czasu potrzebnego na znalezienie i finalizację oferty - a więc optymalizacja kosztów transportu i efektywność działania.

Wszystkie osoby zainteresowane poznaniem programu mogą bezpłatnie przez 30 dni przetestować jego działanie i poznać wiele przydatnych funkcjonalności i dołączyć do grona zadowolonych klientów.
19-02-26 14:21:01