X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Planując wypoczynek zdecyduj się na kajaki

Ludzie ceniący aktywny wypoczynek oraz wakacje z duża dawką adrenaliny bez wątpienia zainteresują się propozycją firmy Kaylon, która przez cały rok organizuje niezapomniane spływy kajakowe. Wyprawa na kajaki to bardzo dobra okazja do obcowania z przyrodą ale także oryginalny pomysł na imprezę dla firmy czy wyjazd integracyjny. Wszystkich zainteresowanych takim niestandardowym spędzaniem czasu zapraszamy na stronę


spływy kajakowe
Opracowanie: NOAA's National Ocean Service
Źródło: http://www.flickr.com

Firma dba przede wszystkim o fachowe przygotowanie całej wyprawy jak również o dopasowanie trasy i wybór oryginalnych miejsc, w których mają miejsce kajaki – czyli zarówno na terytorium naszego kraju jak i za granicą. Każdy szlak jest odpowiednio wcześniej sprawdzony – na tej podstawie przygotowywany jest dokładny plan wszystkich etapów – odpowiadający preferencjom uczestników, porze roku czy warunkom zewnętrznym.

W zależności od ilości czasu jaką dysponują uczestnicy, firma przygotowuje spływy kajakowe zarówno na krótkich trasach ciągnących się wzdłuż wspaniałych polskich rzek (tj. Narew, Pisa) jak i znacznie dłuższe wyprawy za nasza wschodnią granice – na teren Litwy, Ukrainy bądź Białorusi.

Oprócz profesjonalnego przygotowania całej wyprawy i zagwarantowania uczestnikom licznych, wspaniałych wrażeń firma stawia także na komfort i bezpieczeństwo – na które składa się nie tylko dokładny plan wycieczki dopasowany do kondycji uczestników ale także potwierdzona wysoka jakość sprzętu i opieka organizatora przez cały czas trwania spływu. Właśnie dlatego propozycje firmy Kaylon spotykają się z zainteresowaniem nie tylko zaawansowanych kajakarzy i długoletnich fanów takiej opcji wypoczynku ale również rodziców i ich maluchów czy grup, które nigdy wcześniej nie uczestniczyły w podobnych wyprawach.

Jeśli myślisz, że informacje w internecie nie są wystarczające, to przejdź do linku (https://www.hotelarkonpark.pl/imprezy), gdzie odnajdziesz dokładne opracowania tematów - odnośnik znajduje się tu.Uczestnicy wypraw nie muszą zadbać wcześniej o wypożyczanie kajaka czy transport całego sprzętu. Zarówno porady w zakresie jego wyboru jak i fachowa organizacja całej wycieczki gwarantowane są przez Kaylon. Fani spędzania wakacji czy weekendów na spływach zobowiązują się jedynie do aktywnego wypoczynku i udanej zabawy!
21-10-27 07:37:09