X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Bezprzewodowy tablet dla nauczyciela i ucznia

interaktywny tablet
Nowoczesne technologie pojawiają się obecnie niemal w każdej dziedzinie życia dlatego też nie mogą ominąć edukacji. Nie od dziś wiadomo, że młode pokolenia coraz szybciej i łatwiej posługują się nowymi urządzeniami, szczególnie elektronicznymi.
Bezprzewodowy tablet Interwite Mobi z kolorowym wyświetlaczem LCD to urządzenie najnowszej generacji. Umożliwia on prowadzenie zajęć lekcyjnych z dowolnego miejsca sali.

Tablet Interwrite Mobi występuje w dwóch modelach: dla nauczyciela i dla ucznia. Komunikacja z komputerem odbywa się drogą radiową (w technologi RF 2,4 GHz ) co pozwala na podłączenie nawet 30 tabletów do jednego komputera i pracę na 9 tabletach równocześnie. Nauczyciel z dowolnego miejsca na sali może "pracować" na tablicy: pisać, rysować, ale także obsługiwać komputer a nawet internet. Wszystkie te działania rejestrowane są w komputerze i wyświetlane - na ekranie lub tablicy interaktywnej Interwrite DualBoard - za pośrednictwem projektora. Tablety to narzędzia, które stanowią jeden z elementów Interaktywnego Środowiska Nauczania Interwrite. Mogą one pracować zupełnie niezależnie albo jako element systemu - zawsze zachęcają do aktywności i wspomagają koncentrację uczniów na merytorycznej stronie wykładu.

Warto również wspomnieć, że dzięki tabletom, mogą aktywnie uczestniczyć w lekcji dzieci z czasowymi lub trwałymi ograniczeniami ruchowymi. Nie ruszając się z ławek mogą pisać na tablicy lub rozwiązywać interaktywne zadania jak ich koledzy. W tradycyjnie wyposażonej klasie podejście ich do tablicy byłoby niemożliwe lub bardzo utrudnione.

interaktywny tablet
Dodatkowo – z wykorzystaniem pilotów PRS lub CPS – nauczycielski Tablet Interwrite Mobi zapewnia całkowitą, ale dyskretną kontrolę uczniów. Nauczyciel na wyświetlaczu widzi - w czasie rzeczywistym - odpowiedzi uczniów udzielone za pomocą pilotów PRS lub CPS. Może w prosty sposób, natychmiast po przeprowadzeniu testu, zidentyfikować odpowiedzi poszczególnych uczniów i od razu omówić ich błędy.

Tablet Interwrite Mobi jest dostępny w cenie detalicznej 1830 zł (z VAT)
W ramach specjalnej promocji dla sektora edukacyjnego cały zestaw: Tablet Interwrite Mobi Model 501 - 1 szt. oraz Zestaw Interwrite CPS IR (32 piloty) dostępny jest w cenie detalicznej 2659 zł (z VAT).

Specyfikacja

Model: Interwrite Mobi IP 501, Interwrite Mobi Learner IP 500
Obsługiwane systemy: Windows (XP lub Vista), Mac OS X, Linux
Komunikacja: RF, USB
Techologia: Elektromagnetyczna pasywna
Temperatura pracy: 5o do 46o C
Temperatura magazynowania: -40o do 70o C
Gwarancja: 2 lata
Żywotność akumulatorów: 24h Mobi IP 501, 40h Mobi Lerner IP 500
Zasięg działania: 15,24 m
Długość: 27,9 cm
Szerokość: 26,4 cm
Waga: 0,73 kg
Certyfikaty: EMC, RoHS, WEEE, CE

Co jest w zestawie:
- Interwrite Mobi
- Tablet interaktywny
- Pisak interaktywny do tabletu
- Smycz (sznureczek) do przymocowania pisaka do tabletu
- Odbiornik radiowy RF
- Płyta CD z oprogramowaniem InterwriteTM i licencjąTM
- Płyta CD z instrukcjami instalacji i obsługi tablicy oraz z instrukcją do oprogramowania - InterwriteTM (wersje polskie)
- Instrukcja "Getting Started" (drukowana, w języku angielskim)
- Karta rejestracyjna produktu (drukowana, w języku angielskim)
Źródło: INDALO PR
19-06-06 07:02:03