X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Twoja ciąża tydzień po tygodniu...

ciąża poradnik
Opracowanie: Hachette Polska
Wydawnictwo Hachette przedstawia wyjątkowy, wyczerpujący, napisany przystępnym językiem poradnik dla przyszłej mamy. Każdy tydzień ciąży opisany został w osobnym rozdziale, odnalezienie odpowiedniego opisu nie sprawi więc problemu.
Dzięki tej książce, przyszła mama zrozumie zmiany zachodzące w jej organizmie i dowie się jak rozwija się dziecko od momentu poczęcia aż do narodzin.

Poradnik sprawi, że młoda mama poczuje się pewniej i nie będzie zagubiona w nowej sytuacji. Znajdzie w nim niezbędne porady (zobacz pinterest po polsku) z zakresu medycyny, diety, sportu oraz przygotowania do porodu.

Warto zwrócić uwagę, że książka "Gdy stajesz się mamą" porusza również kwestie socjalne usytuowane w polskich realiach (np. urlop macierzyński czy zasiłki). Jest to niezwykle przydatne dla wszystkich tych, którzy na co dzień nie są za pan brat z biurokracją.

Seria z kluczem to książki w wersji kieszonkowej poświęcone psychologii, związkom międzyludzkim, problemom z dziećmi oraz relacjom damsko-męskim. Tematy w nich podejmowane są wyjątkowo zróżnicowane – od kwestii żartobliwych do treści dotykających najpoważniejszych problemów ludzkiego życia. Gratka dla miłośników psychologii i osób zainteresowanych istotą stosunków międzyludzkich.

"GDY STAJESZ SIĘ MAMĄ"
TWOJA CIĄŻA TYDZIEŃ PO TYGODNIU

Autor: Delahaye Marie-Claude
Cena: 29,90 zł
Liczba stron: 429
Źródło: KaMODUS PR
20-01-23 20:10:14