X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kamerka szpiegowska Apexto

kamera
Opracowanie: Konsorcjum FEN
008 Apexto zgłoś się!
W ofercie Konsorcjum FEN – jednego z wiodących na polskim rynku dystrybutorów sprzętu IT z wartością dodaną (VAD) – pojawiło się nietypowe, wielofunkcyjne urządzenie firmy Apexto. Model DV008 to połączenie możliwości miniaturowej kamery szpiegowskiej, pamięci flash, a także kamerki internetowej.

Życie tworzy historie, które wymagają natychmiastowego utrwalenia – niekiedy bez wiedzy otoczenia. Właśnie do takich celów - ale nie tylko - zaprojektowano Apexto DV008. To niezwykle dyskretne, łatwe do ukrycia i niewielkich wymiarów urządzenie (117 x 30 x 16mm), jest w stanie nagrać nawet dwie godziny obrazu i dźwięku.

kamera szpiegowska
Zamontowany przetwornik (hiperłącze do serwisu) obrazu CMOS 1,3 Megapiksela oraz wbudowany mikrofon zapewniają wysokiej jakości przekaz, który nagrywany jest w rozdzielczościach: 640 x 480 lub 320 x 240 pikseli. Do wyboru mamy też dwa tryby rejestracji - VGA lub QVGA. Film zapisywany jest automatycznie w formacie AVI na karcie microSD, która znajduje się wewnątrz urządzenia. Aby odtworzyć nagranie, wystarczy jedynie podłączyć Apexto do komputera przez złącze USB.

Apexto może być wykorzystywany również jako standardowy flash drive oraz czytnik kart. W zestawie znajduje się karta microSD o pojemności 2GB oraz przedłużacz USB, który pozwala na użycie
kamera szpiegowska
Apexto na jeszcze jeden sposób: jako zwykłą kamerkę internetową. Wbudowany w urządzenie akumulator litowo-jonowy gwarantuje nagrywanie obrazu i dźwięku przez dwie godziny. Ładowanie baterii odbywa się przez port USB komputera.

Apexto DV008 objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta. Urządzenie można nabyć w cenie 315 zł brutto.
Źródło: Konsorcjum FEN
19-01-29 14:17:04