X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Premiera zegarków KENZO w Polsce

zegarki Kenzo
Opracowanie: KENZO
We wszechświecie mody KENZO do 2008 roku jeden zasadniczy element był pominięty - zegarki. Idea wprowadzenia do świata KENZO czasomierzy stopniowo wzrastała. W związku z sukcesem srebrnej biżuterii, dom mody dowiódł, że dzięki swojemu unikalnemu stylowi, może wnieść prawdziwą wartość do rynku biżuteryjnego.

Projekt dojrzał wiosną 2008 roku, kiedy to narodziły się 2 kolekcje zegarków: męska i damska.


zegarki KENZO
Historia brandu rozpoczyna się w 1939 roku, kiedy to na świat przychodzi artysta i twórca marki - Kenzo Takada. Już od najmłodszych lat przejawiał talent projektując ubrania dla lalek. Gdy w 1958 r. dowiedział się, że Collage of Fashion otwiera swe drzwi dla mężczyzn, rzucił szkołę językową i rozpoczął projektowania ubioru. 6 lat później opuścił Kraj Kwitnącej Wiśni i wyjechał do Paryża, gdzie w 1970 roku otworzył swój pierwszy butik - Jungle Jap. Od tego momentu, będące unikalną mieszanką różnych kultur - ubiory, akcesoria oraz perfumy KENZO, zyskują co raz większą popularność.

Kolekcja Iroka
zegarki KENZO
Inspirowany duchem fantazji zegarek z kolekcji IROKA jest wykwintnym połączeniem funkcji odmierzania czasu z biżuteryjnym dodatkiem. Onyksowa koperta z kwiecistymi wzorami na tarczy, może być noszona na 3 różnych paskach - króciutkim łańcuszku, satynowej tasiemce czy też masywnych koralach. Dzięki takiej kompozycji delikatny zegarek może zdobić zarówno nadgarstek jak i szyję.

Zegarki KEZNO charakteryzują się niespotykaną dbałością o szczegóły widoczną we wszystkich pozostałych kolekcjach dla kobiet: Pagodon, Hana czy też Jimi.

Każda kolekcja "smakuje" inaczej, każda jest ucieleśnieniem osobnej idei. Jednak wszystkie łączy jedno – powiew wschodnich inspiracji.

Cena: 1990zł
Źródło: www.zibi.pl
21-05-14 07:37:08