X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nakręć zimowy film i wygraj aparat

narty
Wygraj kompaktowy aparat cyfrowy Casio Exilim EX-G1 w konkursie "Zimowe Expresje"! Nakręć ciekawy, krótki film z ferii zimowych, prześlij go na serwis YouTube, a zyskasz szansę na wygranie nowego, wodo-kurzo- i wstrząsoodpornego aparatu.

Nowy model jest nie tylko wytrzymały na wstrząsy, znosi również niską temperaturę i bez problemu wykonuje zdjęcia nawet przy 10 stopniowym mrozie. Ponadto, jak cała seria G, jest wodoodporny i przystosowany do użytku pod wodą. Aparat może być używany przez 60 minut na głębokości 3 metrów. Nie utraci szczelności nawet wtedy, kiedy spryska się go bezpośrednim strumieniem wody z każdego kierunku.

Casio
Dodatkowo posiada wiele ciekawych i przydatnych w warunkach ekstremalnych funkcji, m. in. możliwość wykonywania zdjęć z odstępem czasowym, która pozwala na robienie automatycznie nieporuszonych zdjęć lub filmów w wybranych interwałach czasu. Opcja ta umożliwia wykonywanie świetnych ujęć w trakcie aktywności sportowej takiej jak snowboard czy jazda na rowerze. Dodatkowo udało się zachować typową dla aparatów Exilim smukłą obudowę – 19.9mm. To obecnie najsmuklejszy aparat przeciwwstrząsowy na świecie.

Krótki film z ferii zimowych (od 30 sek. do 5 minut) należy podłączyć na stronie oraz wysłać zgłoszenie na adres którego szablon znajduje się w zakładce aktualności na stronie . Termin nadsyłania filmów to 15.02-15.03.2010. O wygranej decyduje liczba odwiedzin, datowana na dzień 15 marca 2010, na godzinę 12:00, oraz pozytywne oceny i komentarze. Zwycięzcę wyłoni Jury, w dniu 19 marca 2010 roku.
18-08-11 07:10:02