X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

W folkowych klimatach – płytki jak koronki

Kolekcja Alghero marki Ceramstic
Opracowanie: Ceramstic
Źródło: Ceramstic
Folkowe akcenty wkraczają do wnętrz z przytupem! Projektanci coraz częściej i chętniej czerpią z tradycji. Zachwyt delikatną fakturą i wzorem koronek jest widoczny w inspirowanej skandynawskim stylem kolekcji Alghero marki Ceramstic, w której folkowe dekory łączą się z jasnymi płytkami imitującymi bielone drewno.

Nie tylko na pokazach mody, ale również w świecie designu można zauważyć ludowe akcenty. Delikatne, zwiewne koronki, łowickie wycinanki i kurpiowskie leluje oraz podhalańskie haftowane (ciąg dalszy tego zagadnienia: ALENA) kwiaty zawitały na tapetach, dywanach, pościeli, meblach, a teraz także – płytkach.

Kolekcja Alghero marki Ceramstic
Opracowanie: Ceramstic
Źródło: Ceramstic
Z połączenia piękna koronek i jasnego drewna w skandynawskim stylu powstała kolekcja płytek Alghero marki Ceramstic. „Dzięki stonowanym barwom i subtelnemu rysunkowi drewna, płytki są uniwersalne i mają nowoczesny charakter. Jednocześnie subtelnie połyskujące dekory o niejednolitej fakturze, naśladującej delikatną koronkę, nadają kolekcji wyrazu, a wnętrzu folkowej energii” – mówi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic.

Kolekcja Alghero marki Ceramstic to rozwiązanie dla tych, którzy w łatwy sposób chcą nadać wnętrzu wyjątkowości, zachowując przy tym delikatny charakter i ponadczasowość aranżacji. Doskonale sprawdzi się w mniejszych wnętrzach, dodając im światła i czyniąc je optycznie większymi.
Źródło: Triple PR
Opracowanie: Katarzyna Jędrek
19-04-08 07:20:02