X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Życioumilacze

Ile to razy nasze pociechy ze słodkich i cichych aniołków w ciągu jeden chwili przemieniały się w rozwrzeszczane diabełki, nie mające litości dla swoich mam i ojców? Lepiej nie mówić… Ile to razy wznosiliśmy ręce do nieba prosząc o łaskę, o urządzenie, które zdoła za jednym naciśnięciem przyciska "wyciszyć" rozbrykane bestie? Lepiej nie liczyć…

Producenci marki Mistral Polska przeprowadzili nieformalny test na wybranej grupie dzieci w wieku 3-10 lat. Chodziło o to, by w miejscach, w których nasze pociechy dają nam najbardziej w kość – głównie przez to, że doskwiera im nuda – znaleźć im zajęcie, które pozwoli nam, rodzicom, na kilka godzin wyłożyć się w kanapie i cieszyć błogim relaksem lub po prostu dokończyć nie cierpiące zwłoki "prace domowe".

odtwarzacze
Opracowanie: Mistral Polska
Skutecznymi rodzicielskimi "życioumilaczami" okazały się mobilne odtwarzacze DVD i CD z serii Mistral PDVD. Dzięki niedużym rozmiarom, małej wadze oraz ekranowi LCD, w którym (inaczej niż w laptopach!) jakość obrazu nie zależy od kąta patrzenia. Nawet kilkoro dzieci jednocześnie może oglądać ulubione kreskówki i filmy na mobilnym urządzeniu, które można zabrać ze sobą wszędzie. Zarówno przenośny odtwarzacz Mistral PDVD 10610HD (przekątna ekranu 10,2 cala), jak i jego mniejszy brat PDVD 105HDATV (7 cali) są niedrogie, ich obsługa nie przysparza najmłodszym żadnych problemów, a mała waga (ok. 1 kg) gwarantuje bezpieczną zabawę wszystkim szkrabom.

Oba Mistrale posiadają akcesoria umożliwiające zawieszenie ich na zagłówkach samochodowych tak, by ci mniejsi i więksi pasażerowie siedzący z tyłu mogli z nich korzystać w czasie jazdy. Długotrwała "zabawa" przenośnymi odtwarzaczami zainstalowanymi w pojeździe niemalże na stałe nie eksploatuje sprzętu bardziej, niż użytkowanie ich w czterech ścianach domu lub w plenerze. Jest tak dzięki odpowiedniemu rozmieszczenia poszczególnych komponentów oraz specjalnemu przystosowaniu obudowy odtwarzaczy Mistral do zmiennych warunków jazdy oraz różnych rodzajów nawierzchni. Powszechnie wiadomo, że w naszym kraju jezdnie i drogi nierzadko pozostawiają wiele do życzenia, a cierpią na tym nasze krzyże i pojazdy…

Mistral PDVD 10610HD i 105HDATV są jednak czymś więcej, niż tylko odtwarzaczami płyt DVD. Umożliwiają również oglądanie plików wideo m.in. w formatach MPEG4, Xvid, CD, VCD, a także słuchania mp3-ek i przeglądanie fotek. Dodatkowo PDVD 10610HD posiada gniazda USB i czytnik kart SD/MMC/MS, co umożliwia jego integrację z różnymi nośnikami pamięci. To pozwala gromadzić filmy, muzykę i zdjęcia przeznaczone specjalnie dla dzieciaków w jednym miejscu, na przykład na małym pendrive'ie.

Coraz więcej filmów na DVD posiada liczne dodatki, tzw. "gratisy". Są w nich również gry na DVD. Pomimo swej prostoty, cieszyły się one ogromną popularnością wśród dzieciaków biorących udział w teście Mistrala. Rozwiązanie to na pewno spodoba się wszystkim rodzicom żyjącym w wiecznej obawie przed maluchami buszującymi w ich laptopach w poszukiwaniu "fajnych gierek"!

Gdy wszystkie testy szczęśliwie dobiegły końca, a "eksperci" firmy Mistral Polska wyruszyli na – z całą pewnością! - zasłużony wypoczynek, nadszedł czas na dobranockę. Również i tym razem przenośne - strona www - odtwarzacze nie zawiodły. Dzięki wbudowanemu tunerowi telewizyjnemu wystarczyło podłączyć je do anteny i ze spokojnym sumieniem pozostawić maluchy z wiecznie młodym Misiem Uszatkiem.


Sklep Mistral Polska:
Cena Mistral PDVD 10610HD (przekątna ekranu 10.2"): 649 zł brutto
Cena (promocyjna!) Mistral PDVD 105HDATV (p. e. 7"): 379 zł brutto
Producent: Mistral Polska s.j.

Firma Mistral Polska s.j. jest światowej klasy polskim producentem mobilnego sprzętu RTV. Produkty Mistral Polska s.j. tworzone są dla osób, które z racji aktywnego trybu życia wymagają łatwego i szybkiego dostępu do informacji. Mistral Polska s.j. specjalizuje się w produkcji mobilnej elektroniki użytkowej, która w niemal każdym zakątku świata zapewnia dostęp do najświeższych informacji z kraju i ze świata, która daje swobodę wyboru i niezależności.
Produkty Mistral Polska s.j. powstają z wykorzystaniem najnowszych licencji i podzespołów światowych producentów elektroniki użytkowej takich jak: Philips, Sharp, Samsung, LG zachowując przy tym swój własnyLG (pod tym linkiem)elegancki i indywidualny wyraz.

Siedziba firmy Mistral Polska s.j. znajduje się w Szczecinie przy Alei Powstańców Wielkopolskich 39B.

UWAGA!
Firma Mistral Polska s.j. pragnie również serdecznie zaprosić do odwiedzenia nowej strony marki Mistral:

Andrzej Tęgi
Źródło: BUTTERFLY STUDIO
20-08-11 17:18:09