X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wyjątkowe perfumy dla eleganckiej pani

Marilyn Monroe powtarzała często, że kładzie się do łóżka ubrana jedynie w zapach. Coco Chanel stworzyła zapach, który od wielu lat jest wyznacznikiem kobiecości. Wiele kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego chłopaka. I nie powinno to dziwić. Zapach od zarania dziejów był tym co kusi. Został nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o wszystko mówiącym tytule Pachnidło, gdzie bohater pozyskać zapach idealny i zamierzał to osiągnąć w dość niekonwencjonalny sposób.


Teraz na szczęście nie musimy sięgać do tak drastycznych środków, bowiem obok królowej Coco mamy całkiem sporą kolekcję zapachów innych nie mniej cenionych mistrzów. Na czoło wysuwa się Versace. Tego nazwiska nie trzeba nikomu powtarzać. Jego kreacje kupują największe gwiazdy światowego kina. Ale oprócz rozchwytywanych kreacji równie znane są perfumy angel.

Perfumy Versace to klasa i smak. Szklane flakony często zakończone dużą nakrętką, przywodzą na myśl staromodne produkty, których nie mogło zabraknąć na wśród kosmetyków kobiet z okresu międzywojennego. Od końca XX wieku jego perfumy ubierają kobiety piękne i znane. Zapachy Versace są nieco ekscentryczne a zarazem nowoczesne. Tak samo jak kreacje, które projektuje.
O tym, że trzeba czasem wpuścić do tego, co powstało nutkę świeżego powietrza dobrze wiedzą projektanci. Kiedy to, co już wymyślono trąci lekko myszką, należy szukać wciąż nowych inspiracji. Takie właśnie są perfumy Armani: idealnie dobrane, odzwierciedlają nowoczesność. Choć Armani to przede głównie ubrania, perfumy, które komponuje są na językach znawców od wielu lat. Przede wszystkim perfumy tego projektanta są rozchwytywane przez kobiety pod każdą szerokością geograficzną.

Nasz przegląd perfum nie byłby pełny, gdyby zabrakło tutaj innego tuza modowego świata. Dolce Gabbana desire naturalnie dopełniają omawianą listę najważniejszych perfumowych marek. Która kobieta nie chce czuć się specjalnie? Otulenie się trwałym zapachem na pewno jej w tym pomorze. Nic tak nie pomaga podkreślić kobiecości, jak działający na otoczenie zapach perfum. Przy właściwie dobranym zapachu nawet strój przestaje być istotny. Takie wrażenie wywołują właśnie perfumy Dolce Gabbana.

Obok tych trzech marek wyrasta powoli godny następca. Jego perfumy czy kosmetyki Dr Brandt to relaks w czystej postaci. Lekko zaczepny będzie pasował każdej żyjącej intensywnie kobiecie. Flakoniki, podobnie jak zapach również uwodzą. Podobnie jak przy wcześniejszych nie było istotne, co masz na sobie tak przy tych, przestaje być ważne, że w ogóle jesteś ubrana. Magia bukietu robią swoje, dlatego bądź przebojowa i wybierz swojego projektanta nie tylko rzeczy, ale i perfum.
20-12-11 07:21:04