X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

wśród przyrody

Jeżeli pragniesz udać się na cudowny wypoczynek, Podlasie okazuje się trafnym wyborem. Niestety, wielu rodaków nie docenia tych rejonów, omyłkowo utrzymując, że nie ma tam nic do zwiedzenia. To totalna brednia. Podlasie to rejon, gdzie znajdują się takie wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających, jak np. Białowieski Park Narodowy.
Mech
Opracowanie: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
Mieszkają tam zwierzęta, których nie ujrzy się nigdzie indziej na globie, to znaczy żubry. Poza tym niedaleko leży Augustów, w którego rejonie rozciąga się Kanał Augustowski. Można tam popłynąć wycieczkowym stateczkiem, podziwiając przepiękne krajobrazy Podlasia. Jeśli chodzi o budowle, należy zobaczyć kompleks klasztorny w Wigrach. Na co dzień mieszkają tam Kamedułowie, bracia zakonni, którzy egzystują w ciszy.

Polecamy też

Malownicze Podlasie - znakomite miejsce na wypoczynek

Spływy kajakowe Kaylon.pl
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
W ciągu roku dużo harujemy, zmagamy się z wymaganiami zwierzchników, wyzwaniami w biurach. Zmagamy się z trudami codzienności, dbaniem o dzieciaki, trudną zimą i całą serią innych kłopotów. Gdy wciąż przeciąga się koniec ciepłych dni, praca i opieka nad dziećmi, z którymi można wybrać się w weekend na przechadzkę za miasto, sprawia ogromną frajdę, ale w ciągu pół roku, gdzie na ulicach zalega śnieg, psują się samochody, autobusy się spóźniają, wieje i sypie, nie jesteśmy w stanie mieć z życia nawet połowy tej radości, która jest obecna w cieplejszych miesiącach.


Dobre miejsca noclegowe odszukasz, kiedy do Google wklepiesz frazę „pensjonaty Podlasie”. Nie wszystkie pensjonaty mogą posiadać reprezentację WWW, warto zatem zajrzeć też do gazety, w której zamieszczane są anonse noclegowe. Osoby, które nie mają wielu pieniędzy do wyłożenia na wakacje, mogą do frazy dołączyć słówko „tanie”.

Jeżeli chcesz spędzić wczasy u wiejskich gospodarzy, do wyszukiwarki sieciowej wklej słowa „wieś noclegi (polecam zakres usług na: noclegi Wałbrzych od sprawdzonego portalu z noclegami w Polsce) na podlasiu”. Urlop w prawdziwej chatce okaże się niepowtarzalnym przeżyciem.
1 2