X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Naturalnie na koncentrację - Herbata "Koncentracja"

koncentracja
Opracowanie: Czas na Herbatę
Miewasz kłopoty z koncentracją? Trudno ci się skupić? W pracy czy w szkole rozprasza cię nawet długopis leżący na biurku albo stojący obok kubek z kawą? "Czas na Herbatę" wie jak ci pomóc…naturalnie!

Idziesz do pracy, naładowana energią i z gotowym planem dnia. Dokładnie wiesz, niemalże godzina po godzinie, jakie czynności będziesz wykonywała i które ze spraw po kolei powinnaś załatwić. Jednak gdy tylko zasiądziesz do swoich obowiązków i zaczynasz wdrażać je w życie, po chwili ogarnia cię jakieś dziwne rozkojarzenie, wszystko cię rozprasza, a twoje myśli krążą tak naprawdę nie wiadomo gdzie…

Jeżeli dobrze znasz ten scenariusz to znaczy, że masz kłopoty z koncentracją a te, jak wiadomo są uciążliwe i wydatnie utrudniają wykonywanie obowiązków, prowadząc do chaosu i błędów, jakie popełnia się przez rozkojarzenie i brak skupienia.

Zaburzenia koncentracji mogą występować na różnych podłożach i z bardzo różnych powodów, bardzo różnorodna jest także skala tego zjawiska, jednak bez względu na nią brak koncentracji potrafi skutecznie uprzykrzyć ludziom życie. Istnieje klika sposobów na opanowanie tego stanu. Jednym z nich jest oparta na naturalnych składnikach herbata, której nazwa mówi sama za siebie. Herbata "Koncentracja" - "Czas na Herbatę" łączy w sobie miedzy innymi herbatę czarną, zieloną herbatę gunpowder, dodatek miłorzębu i orzeszków coli. Każdy z tych składników ma działanie, które wpływa na poprawę koncentracji. Od dawna wiadomo, że zielona herbata gunpowder oczyszcza organizm z toksyn, wzmacnia układ oddechowy i nerwowy, aktywizuje pracę mózgu, co prowadzi do poprawy zdolności koncentracji, zdolność tą wspomaga także teina zawarta w czarnej herbacie. Ważnym składnikiem "Koncentracji" jest pobudzająca mate.

Na wyostrzenie percepcji i poprawę koncentracji niebagatelnie wpływa dodatek orzeszków coli, które dzięki zawartości kofeiny usuwają oznaki zmęczenia, senność oraz pomagają "rozjaśnić" umysł dzięki pobudzeniu kory mózgowej, a przez to całego centralnego układu nerwowego. "Koncentracja" łączy w sobie wielką moc specjalnie dobranych składników, dzięki czemu z pewnością pomoże opanować rozkojarzenie i skoncentrować się nawet na zadaniach wymagających wiele uwagi i skupienia.
Źródło: Agencja Noa Marketing & Pr Solution
19-02-07 07:17:03