X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

"Słoneczna Sonny" - 1. sezon na DVD

Słoneczna Sonny
Opracowanie: CD Projekt
Czy marzenie o błyskawicznej karierze zwyczajnej dziewczyny z małego miasteczka może się spełnić? Sonny Munroe udowodniła, że jest to możliwe. Wystarczy chcieć!

Sonny Munroe (Demi Lovato - "Camp Rock", "Program ochrony księżniczek") nie oczekiwała od życia wiele. Była zwyczajną nastolatką z niewielkiego miasteczka w USA. Jednak los postanowił zrobić jej niespodziankę!

Jej filmy, które umieszczała na swojej stronie internetowej, zostały zauważone przez hollywooodzkich producentów. Sonny staje przed szansą życia - dostaje rolę w swoim ulubionym programie dla nastolatków pt. "Z innej beczki".

Czy dziewczyna i jej mama odnajdą się w wielkim mieście, jakim jest Los Angeles? Czy Sonny zaprzyjaźni się z nowymi znajomymi z planu? Czy poradzi sobie ze sławą i pozostanie sobą? Może to nie być takie łatwe, bo nie wszyscy jej kibicują. Idolce Sonny - Tawni - nie podoba się to, że musi się dzielić sławą, a obsada serialu "Mackenzie Falls", z przystojnym Chadem Dylanem Cooperem (Sterling Knight - "Randka z gwiazdą") na czele, traktuje rywalizację między serialami bardzo poważnie. Zakręcony plan "Z innej beczki" staje się miejscem przezabawnych sytuacji i niezwykłych relacji.

Zobacz, jak unikalne poczucie humoru Sonny pozwala jej pokonać każdą przeszkodę i spełnić swoje marzenia. Kompletny 1. sezon "Słonecznej Sonny" na DVD wraz z unikalnymi materiałami dodatkowymi w sklepach już od 7 maja.

***
Tytuł oryginalny: Sonny With a Chance.
Reżyseria: Steve Marmel
Obsada: Demi Lovato, Toffany Thornton, SterlingKnight, Brandon Mychal Smith, Doug Brochu, Allisyn Ashley Arm
Produkcja: USA, Disney Channel
Liczba płyt DVD: 3
Czas trwania: 720 min
Dystrybucja w Polsce: CD Projekt
Źródło: POMPIDOU
18-08-10 07:10:03