X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Blogerki na evencie Domodi & Monnari

Redakcja serwisu Domodijuż po raz trzeci zainicjowała spotkanie dla blogerek modowych w showroomie marki Monnari, jednej z najbardziej prestiżowych brandów na polskim rynku odzieżowym. 21 września w łódzkiej siedzibie firmy odbyło się spotkanie, w którym wzięły udział popularne szafiarki, a także użytkowniczki portalu.

Doceniając wpływowość blogerów wirtualna galeria stylu we współpracy z marką Monnari zaprosiła blogerki modowe do promocji najnowszej jesienno-zimowej kolekcji brandu. Podczas spotkania w showroomie dziewczyny poznały dominujące tendencje nadchodzącego sezonu, a także miały okazję zobaczyć na żywo wszystkie elementy bieżącej kolekcji marki, łącznie z biżuterią oraz akcesoriami.

W efekcie, bazując na dostępnej odzieży oraz dodatkach, blogerki stworzyły po dwie stylizacje (dzienną oraz wieczorową), które mogą być inspiracją dla wszystkich kobiet, szukających pomysłów na realizację tegorocznych trendów. Wszystkie zestawy można zobaczyć na profilu , gdzie trwa głosowanie na najlepszy outfit.
Opracowanie: Materiały prasowe Domodi.pl
21-05-19 07:37:15