X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wybierz dziką Tajlandię i przeżyj wakacje życia.

Bardzo często pojawia się ten sam problem: gdzie tym razem wybrać się na wakacje? Miłośnicy polskiego morza coraz częściej patrzą na wycieczki za granicę w obawie przed kiepskimi warunkami do wypoczynku w kraju. A jako że wypoczynek nawet w Polsce trochę kosztuje, niepokój o zmarnowanie wakacji wydaje się być normalny. Może wiec nastał czas aby faktycznie zdecydować się na podróż gdzieś dalej?
Biura podróży kuszą różnego rodzaju wycieczkami. Modne ostatnio robią się wczasy w Tajlandii. Mami ona swoją innością. To idealne miejsce, od którego można zacząć zwiedzanie. A raz złapanego bakcyla nie łatwo można się pozbyć. Tajlandia to piękne miejsce: tajemnicza przyroda, różna kultura, godne zobaczenia zabytki.

eccotravel
Źródło: http://www.eccotravel.eu/
Jeśli nie możemy wydać dużo pieniędzy polecamy skorzystać z wycieczek typu last minute. Tajlandia last minute to wyjazd w granicach 5600 zł. Cena ta zawiera samolot spanie i czasem jedzenie. Czasem również żeby trochę zaoszczędzić, możemy skorzystać z ofert niemieckich ofert, z którymi dolecimy do wizytówki Tajlandii jaką jest Bangkok. Chyba lepiej nie zapuszczać się tam tam samemu. Co ciekawe od 2011roku Polacy nie potrzebują na przyjazd do Tajlandii wizy, a tylko ważny 6 miesięcy paszport.

Polecamy też

5 lat inspiracji z Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny

Chris Botti
Opracowanie: www.fabrykatrzciny.pl
Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny /CAFT/ obchodzi piąte urodziny. Z tej okazji 10 października na scenie CAFT wystąpi amerykański, smooth jazzowy trębacz, Chris Botti, z gościnnym udziałem Anny Marii Jopek. Będzie to pierwszy, wspólny koncert artystów.


Wyśmienita porą na urlop w Tajlandii są wakacje. Chociaż pogoda dopisuje bardzo długo, to tamtejsza pora deszczowa nie sprzyja turystycznym wycieczkom. Jeśli ktoś nie lubi upałów powinien tam wybrać się w porze chłodnej czyli od listopada do lutego.

Niewątpliwie Tajlandia ma dużo wartych zobaczenia miejsc. Jedną z nich jest wymieniona wcześniej stolica. Stare Miasto Królewskie to tylko niewielki wstęp tego, co ujrzymy. Oprócz atrakcji turystycznych nie możemy zapomnieć o daniach regionalnej kuchni. Dla tych wszystkich atrakcji, które zachwycą nasze oczy, warto rozejrzeć się za jakimiś ofertami w stylu last minute egzotyka i spędzić wakacje życia. Więcej ofert urlopowych tutaj: http://www.eccotravel.eu/
18-06-22 15:21:41