X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wybierz dziką Tajlandię i przeżyj wakacje życia.

Bardzo często pojawia się ten sam problem: gdzie tym razem wybrać się na wakacje? Miłośnicy polskiego morza coraz częściej patrzą na wycieczki za granicę w obawie przed kiepskimi warunkami do wypoczynku w kraju. A jako że wypoczynek nawet w Polsce trochę kosztuje, niepokój o zmarnowanie wakacji wydaje się być normalny. Może wiec nastał czas aby faktycznie zdecydować się na podróż gdzieś dalej?
Biura podróży kuszą różnego rodzaju wycieczkami. Modne ostatnio robią się wczasy w Tajlandii. Mami ona swoją innością. To idealne miejsce, od którego można zacząć zwiedzanie. A raz złapanego bakcyla nie łatwo można się pozbyć. Tajlandia to piękne miejsce: tajemnicza przyroda, różna kultura, godne zobaczenia zabytki.

eccotravel
Źródło: http://www.eccotravel.eu/
Jeśli nie możemy wydać dużo pieniędzy polecamy skorzystać z wycieczek typu last minute. Tajlandia last minute to wyjazd w granicach 5600 zł. Cena ta zawiera samolot spanie i czasem jedzenie. Czasem również żeby trochę zaoszczędzić, możemy skorzystać z ofert niemieckich ofert, z którymi dolecimy do wizytówki Tajlandii jaką jest Bangkok. Chyba lepiej nie zapuszczać się tam tam samemu. Co ciekawe od 2011roku Polacy nie potrzebują na przyjazd do Tajlandii wizy, a tylko ważny 6 miesięcy paszport.

Polecamy też

wśród przyrody

Bory Tucholskie
Opracowanie: Szymon Nitka
Źródło: www.flickr.com
O ile chcesz udać się na ożywczy wypoczynek, Podlasie okazuje się bardzo interesującym kierunkiem. Niestety, spora część mieszkańców Polski nie docenia tych okolic, omyłkowo utrzymując, że nie ma tam nic do zwiedzenia. To całkowita bzdura. Podlasie to rejon, gdzie znajdują się takie wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających, jak chociażby Białowieski Park Narodowy.


Wyśmienita porą na urlop w Tajlandii są wakacje. Chociaż pogoda dopisuje bardzo długo, to tamtejsza pora deszczowa nie sprzyja turystycznym wycieczkom. Jeśli ktoś nie lubi upałów powinien tam wybrać się w porze chłodnej czyli od listopada do lutego.

Niewątpliwie Tajlandia ma dużo wartych zobaczenia miejsc. Jedną z nich jest wymieniona wcześniej stolica. Stare Miasto Królewskie to tylko niewielki wstęp tego, co ujrzymy. Oprócz atrakcji turystycznych nie możemy zapomnieć o daniach regionalnej kuchni. Dla tych wszystkich atrakcji, które zachwycą nasze oczy, warto rozejrzeć się za jakimiś ofertami w stylu last minute egzotyka i spędzić wakacje życia. Więcej ofert urlopowych tutaj: http://www.eccotravel.eu/
18-06-22 15:21:41