X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

BULOVA – nowa marka zegarków w salonach Time Trend

Nowe zegarki BULOVA
Opracowanie: Time Trend
Źródło: Time Trend
Tej jesieni do oferty salonów Time Trend, obok zegarków takich jak Atlantic, Casio, Lorus, Guess, Lacoste, Nautica dołączyła BULOVA - jedna z najbardziej kultowych i cenionych pod względem niezawodności i designu amerykańskich marek. Od ponad 135 lat Bulova pojawia się w najważniejszych momentach rozwoju Stanów Zjednoczonych na nadgarstkach prezydentów, w wyposażeniu promów kosmicznych i ekwipunku amerykańskiej armii. To właśnie Bulova stworzyła najbardziej precyzyjny zegarek kwarcowy na świecie - Precisionist.

Historia zegarków Bulova sięga 1875 roku, kiedy Joseph Bulova otworzył mały sklep w jubilerskiej części Manhattanu, stawiając tym samym zegarek w zupełnie innej roli, w roli biżuterii, a nie tylko przedmiotu użytkowego. Bulovie udało się jako pierwszemu w świecie zegarmistrzostwa odnaleźć idealny balans pomiędzy tym, co techniczne i naukowe a tym, co modne i związane ze stylem życia. To właśnie Bulova stworzył pierwsze zegarki na rękę i wypromował, kiedyś modę, a dziś już zwyczaj, noszenia ich na nadgarstku, to on wprowadził do mechanizmów zegarkowych kamienie szlachetne, to właśnie czasomierze Bulova, model Accutron, były pierwszymi elektronicznymi zegarkami na świecie, to one poleciały z kosmonautami z Apollo 11 w pierwszy lot na Księżyc i to one stały się oficjalnymi mechanizmami pomiaru czasu przez NASA. Do dziś zegarki z linii Accutron i Precisionist, są najdokładniejszymi na świecie. Bulova przez lata była także tzw „Gift of State”, czyli prezentem, jaki Prezydent Stanów Zjednocznonych ofiarowuje dygnitarzom i przywódcom odwiedzającym USA.

Nowe zegarki BULOVA
Opracowanie: Time Trend
Źródło: Time Trend
Największym hitem kolekcji, która właśnie się pojawiła w salonach Time Trend są zegarki z linii Precisionist, czyli najdokładniejsze zegarki kwarcowe na świecie. Większość zegarków kwarcowych wykazuje około 15 sekund odchyłu od realnego czasu w ciągu miesiąca. Bulova Precisionist notuje odchył na poziomie 10 sekund w ciągu roku! Koperty zegarków są ciężkie i masywne z tarczami nawiązującymi do stylu sportowego, ale wykonano je m.in. z różowego złota, dzięki czemu zegarki nabierają eleganckiego sznytu. Dla przełamania konwencji projektanci wyposażyli je w gumowe paski. Elegancja i sport w jednym. Czyżby zegarek idealny na każdą okazję dla ukochanego mężczyzny?

Damska kolekcja Bulova to połączenie tego, co kobiety kochają najbardziej: złota, srebra i kamieni. W poszczególnych liniach znajdziemy eleganckie zegarki na wielkie wyjścia, jak i mniej zobowiązujące propozycje na co dzień.
Źródło: TAILOR MADE PR
Opracowanie: Marta Polakow
20-10-03 07:20:03