X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wanny i brodziki z ornamentami kwiatowymi

Łazienka, brodzik z ornamentem kwiatowym
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei
Nadchodząca wiosna zainspirowała projektantów firmy Kaldewei do stworzenia unikalnej kolekcji florystycznych ornamentów zdobiących wanny oraz emaliowane powierzchnie prysznicowe. Splecione gałązki kwitnącej lilii z pewnością ocieplą wizualnie nawet najbardziej surowe wnętrze łazienki i nadadzą jej indywidualnego charakteru.

O unikalne wzornictwo produktów marki Kaldewei dbają czołowe, światowe studia projektowe. Harmonijne połączenie delikatnych, florystycznych ornamentów z produktami wykonanymi ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm, jest efektem współpracy z renomowanym biurem projektowym Phoenix Design Stuttgart/Tokio. Gałązki kwitnących lilii w stonowanych odcieniach szarości zdają się wyrastać z powierzchni wanien i brodzików. Elegancka szarość kwiatowego ornamentu doskonale komponuje się z głęboką czernią lub alpejską bielą emaliowanej powierzchni. Produkty te powstały z myślą o osobach, które chcą indywidualnie kreować otaczającą przestrzeń i dążą do tego, aby była wyjątkowa. Ta cecha ma stanowić o unikalności i indywidualności wnętrza i kreatywności jego właściciela.

Wanna z ornamentem kwiatowym
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Wyjątkowy element dekoracyjny dostępny dla wybranych modeli wanien i powierzchni prysznicowych
Czarny brodzik z ornamentem kwiatowym
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei
Dzięki motywowi roślinnemu, wanny i powierzchnie prysznicowe dają się łatwo zestawiać z innymi materiałami w łazience pochodzenia naturalnego, takimi jak drewno, kamień albo płytkami ceramicznymi. Z kwiatowym motywem produkowanych jest aktualnie 14 różnych modeli wanien Kaldewei - między innymi modele Centro Duo oraz Asymmetric Duo. Ten elegancki dekor ozdabia również emaliowane powierzchnie prysznicowe takie jak Conoflat, Ladoplan, Superplan Plus, Superplan oraz Superplan XXL. Aby zagwarantować trwałość delikatnego ornamentu, motyw gałązek lilii jest wypalany w powierzchni emalii. W ten oto sposób firma Kaldewei codziennie zaprasza wiosnę do Państwa łazienek.
Opracowanie: Marta Artman
18-08-02 08:10:02