X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Maxell w wiosennych barwach

Dyski zewnętrzne w wiosennych barwach
Opracowanie: Maxell
Źródło: Maxell
W powietrzu czuć już wiosnę. Kobiety rozpoczynają wymianę garderoby, ich stroje zyskują coraz to żywsze odcienie. A co na wiosnę może zmienić mężczyzna miłujący się w gadżetach? Może zaopatrzyć się w kilka barwnych akcesoriów. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i zacząć chociażby od dysków przenośnych.

Tu z pomocą nadchodzi nam firma Maxell, która wprowadza na rynek zewnętrzne dyski twarde w obudowach o kolorowym wykończeniu. Jednak HDD firmy Maxell to nie tylko nowoczesne wzornictwo, ale przede wszystkim wysokiej jakości rozwiązanie do przechowywania danych.

500GB pojemności sprawdzi się do przechowywania wszystkich dokumentów, dużych plików muzycznych, fotografii cyfrowych, nagrań wideo lub nawet do tworzenia kopii zapasowych zawartości głównego dysku twardego. Dysk jest kompatybilny z USB 3.0, co pozwala na dziesięciokrotne zwiększenie prędkości przesyłania danych, a dzięki systemowi Plug and Play, nie wymaga zewnętrznego zasilania. Dzięki kompaktowej wielkości V-Series HDD można zabrać ze sobą w każde miejsce - jest idealny do użytku w domu i w biurze, przyda się również osobom żyjącym "na wysokich obrotach".

V-Series to kolorowy sposób na przechowywanie ważnych danych, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla każdego wielbiciela gadżetów.
Źródło: Planet PR
Opracowanie: Magdalena Wymazała
17-09-18 06:41:48