X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wyprawy w 2014

Czy wybrałeś kierunek, w którym się udasz w lato 2013? Jeżeli nie, mamy dla ciebie 3 ciekawe państwa, na które musisz zwrócić uwagę, gdy znowu odwiedzisz miejscowe bądź cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że trwa tam okropny kryzys gospodarczy, warto odwiedzić ten stary kraj latem. Każdy turysta, który kocha historię, musi zobaczyć majestatyczny Akropol.
Na wakacje w Grecji

Fani militariów bez wątpienia będą pragnęli zobaczyć starożytne pola bitew dawnych Greków (odkryj ofertę: ). A wszyscy ci, którzy wolą wylegiwanie się na leżaku brzuchem do góry, na pewno pokochają malownicze plaże nad ciepłym Morzem Egejskim.

Polecamy też

Na jakie elementy zwrócić uwagę poszukując firmy oferującej wynajem busów?

Opracowanie: maohamed.shaaz
Późna wiosna to idealny czas dla szkolnych wycieczek. Powoli chyli się ku końcowi rok szkolny. W liceach są egzaminy dojrzałości, więc niższe klasy bierze się na wyjazdy, żeby nie przeszkadzały egzaminowanym uczniom. Aura staje się coraz bardziej słoneczna. Na nauczycieli i opiekunów barki spada przymus zaplanowania wycieczek.


Wakacje w Turcji (szczegółowo: ) Niedaleko za przesmykiem leży inne państwo, które latem jest istnym rajem dla ludzi spragnionych wypoczynku. Punktem najważniejszym jest obejrzenie malowniczych ruin dawnej Troi, czyli miasta, którego oblężenie zostało uwiecznione w ponadczasowym utworze Homera. Warto zobaczyć także dawny Konstantynopol. Tam wielką atrakcją dla turystów jest największy bazar w Europie, na którym można znaleźć dosłownie wszystko.

All inclusive do Egiptu Kraina faraonów to ciągle najchętniej wybierany zakątek przez miłośników plaż i starożytności. To nie dziwota, wszak znajdują się tu zarówno bezcenne zabytki sprzed tysiącleci, jak i gorące plaże, położone nad błękitnym morzem. Każdy gość powinien spędzić trochę godzin w głównym muzeum, w którym znajdują się między innymi mumie dawnych faraonów Egiptu. Niedaleko od kraju faraonów leży Izrael, warto stąd zastanowić się nad krótką wycieczką do Ziemi Świętej.

Pamiętajcie, że trzeba wybrać biuro turystyczne z Wrocławia, które nie tylko oferuje dobre wycieczki i niskie koszty, ale również istnieje od lat i nie jest zagrożone bankructwem.
1 2