X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Sportowo znaczy stylowo

Sportowo znaczy stylowo
Opracowanie: www.kasualbest.com
Źródło: www.kasualbest.com
Wiosna w pełni, czas przygotować swoją sylwetkę na plażowe podboje. A jeśli już zamierzamy zadbać o naszą kondycję, róbmy to stylowo!
Są wśród nas kobiety, które wyglądają absolutnie dobrze w każdej sytuacji. Urlop na polu namiotowym to dla nich żaden problem, by z ograniczonej liczby - witryna firmy: http://scenariuszzycia.pl/ - ubrań stworzyć ciekawy zestaw. Spacer z psem? Nawet wcześnie rano potrafią zaskoczyć oryginalną stylizacją. Nie wspominając już o siłowni, na której zawsze wyglądają modnie i stylowo. Pomyślisz, że to specjalny dar. My raczej powiemy, że to umiejętność doboru odpowiedniej garderoby.

Sportowo znaczy stylowo
Opracowanie: www.kasualbest.com
Źródło: www.kasualbest.com

Ubrania i dodatki przeznaczone do ćwiczeń przestały wreszcie kojarzyć się z nijakimi koszulkami i wyciągniętymi dresami. Butik internetowy KasualBest, posiadający w swojej ofercie artykułu renomowanych marek, takich jak Errea czy Errea Republic, udowadnia, że wygodnie i stylowo to określenia, które mogą iść ze sobą w parze. Najnowsza kolekcja marki składa się z kilku linii, dostosowanych do potrzeb i stylu klientek: Essential, Fluo, Fake, Suspension. Każda z nich obejmuje dresy, t-shirty, legignsy, kurtki i bluzy, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie podczas wykonywania ćwiczeń.
Hej, dziewczyno! Od dziś, siłownia jest Twoja!
Opracowanie: Magdalena Kostyszyn
18-05-16 10:07:02