X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

"Hannah Montana" - 2 sezon na DVD

Hannah Montana
Opracowanie: CD Projekt
Życie nastolatków nie jest łatwe, nawet dorośli muszą to przyznać. Szczególnie, gdy kończą jedną szkołę i rozpoczynają naukę w liceum. Jak sobie z tym poradzić, gdy w dodatku na swoich barkach nosi się wielką tajemnicę? Grunt to wsparcie rodziny i przyjaciół!

Miley Stewart to typowa nastolatka, która próbuje odnaleźć się w nowym środowisku. Aby prowadzić względnie normalne życie, Miley nie może nikomu powiedzieć, że... jest supergwiazdą znaną wszystkim jako Hannah Montana! Tak łatwo się zagubić, gdy blask fleszy przeplata się ze szkolnym dzwonkiem... Jak rozpoznać prawdziwych przyjaciół i strzec się intryg? Komu zaufać, a kogo unikać? Co doradzić, gdy ryzyko wykrycia tajemnicy jest tak duże? I jak nie pęknąć ze śmiechu, gdy komiczne sytuacje nadarzają się na każdym kroku?

"Hannah Montana" jest obecnie bijącym rekordy popularności amerykańskim sitcomem dla młodzieży. Grająca w nim główną i tytułową rolę Miley Cyrus to jedna z najbardziej znanych nastoletnich gwiazd na świecie. Serial doczekał się licznych ścieżek dźwiękowych, trasy koncertowej "Best of Both Worlds Tour" oraz kinowej ekranizacji "Hannah Montana: Film". W 2007, 2008 i 2009 otrzymywał nominację do nagrody Emmy w kategorii "Najlepszy Program Dziecięcy".

"Hannah Montana" na DVD to gwarancja najlepszej zabawy. Sezon 2. serialu jest dostępny w 4 częściach - każda w przystępnej cenie. Dwie pierwsze mają premierę już od 16 kwietnia, na dwie kolejne trzeba będzie poczekać do 14 maja. Przyłączcie się do superzabawy już dziś!

***
Tytuł oryginalny: Hannah Montana. Season 2.
Reżyseria: Roger Christiansen, Richard Correll
Obsada: Miley Cyrus, Emily osment, Mitchel Musso, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Moises Arias
Produkcja: USA, Disney Channel
Liczba płyt DVD:
Sezon 2., vol. 1: 1
Sezon 2., vol. 2: 1

Czas trwania:
Sezon 2., vol. 1:
161 min (7 odcinków po 23 min)
Sezon 2., vol. 2: 182 min (8 odcinków po 23 min)
Dystrybucja w Polsce: CD Projekt
17-09-18 06:35:50