X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Plażowy trend: Black & white

Plażowy trend: Black & white
Opracowanie: bodylook.pl
Źródło: bodylook.pl
Piękny i ponadczasowy duet czerni z bielą kolejny raz podbił wybiegi podczas prezentacji wiosenno-letnich kolekcji. Tajemnica powodzenia tego miksu jest prosta: ostry kontrast to najlepszy sposób na wyróżnienie się, przy jednoczesnym zachowaniu umiaru i elegancji. Również na plaży.

Niezależnie od tego, czy preferujemy rozwiązania klasyczne, jesteśmy niepoprawnymi romantyczkami, czy nasz modowy świat dominuje rockowy pazur – zestawienie black&white może być numerem jeden w naszej szafie i… wakacyjnej walizce. Miks niewinnej, subtelnej bieli z tajemniczą czernią stanowi związek doskonały, tak, jak doskonałe jest dopełnienie Jin i Jang. Black&white to kontrast, który zawsze wypada elegancko i świeżo, a w looku plażowym jest właściwie bezkonkurencyjny. Jest minimalistyczny i powściągliwy, a przez to niezmiernie szykowny. Przepięknie podkreśla wakacyjną opaleniznę, a przy doborze dodatków, takich jak kapelusz, sukienka plażowa czy pareo, otwiera ocean możliwości, stanowiąc bezkonfliktowego kolorystycznie partnera.

Plażowy trend: Black & white
Opracowanie: bodylook.pl
Źródło: bodylook.pl

Plażowy trend: Black & white
Opracowanie: bodylook.pl
Źródło: bodylook.pl

Tandem czerni z bielą jest szalenie uniwersalny: jako groszki może stworzyć nienachalny retro-look, idealny do podkreślenia świeżego, dziewczęcego uroku, jako zwierzęcy print, na przykład zebra, świetnie nada się dla dojrzalszej miłośniczki mocnych akcentów. W opcji: paski lub motywy florystyczne ucieszy oko amatorki klasyki. Nie zapominajmy też o modnym wzornictwie geometrycznym – w wersji czarno-białej wypada nadzwyczaj efektownie. Ma też niebagatelne zasługi w budowaniu zbawiennych dla naszej figury iluzji – potrafi skutecznie dodać i odjąć centymetrów, tam, gdzie tego potrzebujemy.
Źródło: www.bodylook.pl
Opracowanie: www.bodylook.pl
17-09-18 06:42:49