X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Muzyczna pobudka

Clock Radio
Dzięki nowym produktom marki Memorex: iWakeUp i Clock Radio, poranna pobudka staje się miłym początkiem dnia, dodającym energii i wprawiającym w dobry nastrój.

Powitanie dnia przy dźwiękach ulubionej piosenki producent (zobacz zobaczysz) całego ich zestawu, jest teraz możliwe dzięki możliwości konfiguracji akcesoriów Memorex z iPodami, iPhponami oraz innymi odtwarzaczami MP3. Dodatkowym wsparciem linii nowych produktów są Home Audio System dla iPodów oraz przenośny Boombox CD/MP3.

"Wszystkie produkty Memorex w założeniu mają być proste i intuicyjne
w obsłudze. Dzięki temu nie wymagają wertowania instrukcji i zawsze są niezwykle stylowe" - mówi Matthieu Valk, Marketing Manager na obszar EMEA w Imation Corp.

Obudź się z muzyką
iWakeUp
Opracowanie: Memorex
Clock Radio i iWakeUp współpracują z iPodami i iPhone'ami. Dzięki ulubionej muzyce zgromadzonej w ich zasobach każdy Twój poranek może stać się wyjątkowy. Muzyka, której słuchasz zwykle na słuchawkach, może rano postawić Cię na nogi. Wystarczy wybrać ze swej kolekcji utwór na kolejny dzień i to on rano zabrzmi w sypialni jako pierwszy.

To pełen energii początek dnia także dla Twojego iPoda lub iPhona, który pozostawiony przez całą noc w doku ładującym, ma możliwość zregenerowania baterii i rozpoczęcia aktywnego dnia razem z Tobą.
Neodymowe głośniki, w które wyposażone są urządzenia Memorex: Clock Radio oraz iWakeUp, gwarantują doskonałą jakość emitowanego dźwięku.

iWakeUp to również odbiornik radiowy AM/FM z ustawieniami stacji i equalizera, ponadto oba sprzęty mają w zestawie dodatkowego pilota. Dzięki możliwości budzenia za pomocą iPoda, alarmu lub radia, urządzenia są niezwykle wszechstronne.

Funkcja podwójnego alarmu idealnie sprawdza się w przypadku współlokatorów, mających inny rozkład zajęć - każdy z nich może ustawić urządzenie zgodnie
z własnymi potrzebami. Dodatkowym atutem obydwu sprzętów jest ich stylowy i elegancki design oraz rozmiary, które pozwolą zgrabnie umieścić je nawet na najmniejszej szafce nocnej.

Bogaty dźwięk w prostej i eleganckiej obudowie
Home Audio System
Memorex Home Audio System dla iPodów to bogactwo dźwięku w prostej i eleganckiej obudowie. Błękitna dioda LED zapala się podczas odtwarzania muzyki z iPoda, iPhone'a, innego odtwarzacza MP3 lub radia. 25-cio watowy system audio ma wbudowany subwoofer, dzięki któremu dźwięk jest pełniejszy. Obsługę radia AM/FM z wyborem stacji oraz odtwarzanie z MP3 schodach (zobacz na tej stronie) CD ułatwia także poręczny pilot. Memorex.

Noś muzykę zawsze przy sobie
Boombox
Przenośny Boombox CD/MP3 pozwala rozkoszować się muzyką gdziekolwiek jesteś. Zawiera on radio AM/FM z cyfrowym wyświetlaczem, odtwarzacz płyt CD, CD-R/-RW oraz MP3 CD z górnym zamknięciem. Możliwość podłączenia odtwarzacza MP3 sprawi, że z łatwością podzielisz się plikami dźwiękowymi z przyjaciółmi i rodziną. Boombox działa na prąd AC/DC lub osiem baterii "C".
Źródło: PLEON Sp.z o.o.
20-01-02 11:09:47