X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Samsung przedstawia linię innowacyjnych tabletów ATIV

Samsung przedstawia linię innowacyjnych tabletów ATIV
Opracowanie: Samsung
Źródło: Samsung
Samsung zaprezentował nowe produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych – hybrydę ATIV Q i najcieńszy na świecie tablet ATIV Tab 3 z systemem Windows. Urządzenia zapewniają niespotykaną dotąd wszechstronność, wydajność i mobilność.

Samsung ATIV Q i ATIV Tab 3 zostały stworzone, aby zapewnić nieograniczoną wolność tworzenia i dzielenia się treścią z rodziną i przyjaciółmi. Zostały wyposażone w wiele innowacyjnych funkcji, które zdecydowanie odróżniają je od tabletów i hybryd dostępnych obecnie na rynku. Ponadto, ATIV Q pozwala na korzystanie z aplikacji zarówno Windows jak i Android.

Tempo życia sprawia, że szukamy udogodnień i komfortu. Takie właśnie są najnowsze tablety z rodziny ATIV firmy Samsung. Zapewniają wszechstronność i wolność, czyli cechy, których oczekują od urządzeń mobilnych użytkownicy – powiedział DJ Lee, Prezydent i Szef Sprzedaży i Marketingu w dziale IT & Mobile, Samsung Electronics (President and Head of Sales and Marketinf Office, IT & Mobile, Samsung Electronics). Te urządzenia są rezultatem innowacyjnych rozwiązań tworzonych dla ludzi i zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niespotykaną dotąd w tej grupie produktowej wszechstronność i elastyczność– dodaje DJ Lee.

Samsung przedstawia linię innowacyjnych tabletów ATIV
Opracowanie: Samsung
Źródło: Samsung
ATIV Q
Wraz z ATIV Q Samsung wprowadza na rynek nową kategorię urządzeń mobilnych – hybrydę umożliwiającą zmianę trybów pracy i wyposażoną w moc obliczeniową, która pozwala na uruchamiane aplikacji Android w systemie Windows. Należący do szerokiej rodziny tabletów Samsung, ATIV Q umożliwia płynne przejście z jednego systemu do drugiego zapewniając jednocześnie komfort i niespotykaną dotychczas elastyczność. Urządzenie, które sprosta każdej, nawet nieprzewidzianej sytuacji, zostało zaprojektowane tak aby zapewnić użytkownikom maksimum wygody i idealnie wpasować się w ich tryb życia. ATIV Q, tablet i notebook w jednym sprawia, że praca staje się bardziej płynna a życie wygodniejsze.

Korzystaj z aplikacji Android na Windows: ATIV Q umożliwia użytkownikom korzystanie zarówno z systemu Windows jak i Android (Jelly Bean 4.1) na jednym urządzeniu. Użytkownicy mogą także swobodnie przesyłać pliki i foldery z Windows do systemu Android. Innowacyjny i intuicyjny ekran startowy pozwala na łatwe uruchomienie zarówno aplikacji Windows jak i Android, maksymalizując tym samym możliwości korzystania z dwóch systemów ATIV Q.
Uniwersalność i komfort niezależnie od środowiska i miejsca pracy: ATIV Q nie tylko zapewnia użytkownikom możliwość korzystania z dwóch systemów operacyjnych, ale też z dwóch, praktycznie różnych urządzeń. Od notebooka do tabletu, od urządzenia stacjonarnego do mobilnego, ATIV Q odnajdzie się w każdej sytuacji. Grubość hybrydy, będącej tak naprawdę 4 urządzeniami w 1, to 13,9 mm a waga to zaledwie 1,29 kg. Ultramobilne wymiary sprawiają, że możemy zabrać ją ze sobą wszędzie.

Doskonały obraz: ATIV Q wprowadza najwyższą na świecie rozdzielczość dzięki ekranowi QHD+ (3200x1800) o przekątnej 13,3”. Hybryda posiada 2,8 raza większą gęstość pikseli (275ppi) niż inne urządzenia z rozdzielczością Full HD, aby zapewnić możliwie najbardziej szczegółowy i ostry obraz. ATIV Q został zaprojektowany, aby zapewnić optymalną jakość obrazu, niezależnie od lokalizacji i zewnętrznych warunków oświetleniowych, w których aktualnie się znajdujemy.

Samsung przedstawia linię innowacyjnych tabletów ATIV
Opracowanie: Samsung
Źródło: Samsung
ATIV Tab 3
Zapewniający moc obliczeniową PC, tablet ATIV Tab 3 sprawia, że korzystanie z komputera osobistego stało się bardziej mobilne niż kiedykolwiek wcześniej. Ponadto, ten najcieńszy tablet na świecie (grubość nie przekraczająca grubości popularnych smartfonów) zapewnia stylowy design uznanej serii Samsung GALAXY. Doskonały wyświetlacz i kompatybilność funkcjonalnego piórka S Pen z pakietem MS Office sprawia, że ATIV Tab 3 to idealne połączenie kreatywności i wydajności.

Optymalna mobilność: ATIV Tab 3 to doskonałe urządzenie dla wszystkich, którzy często są w ruchu. Obudowa jest niezwykle cienka i lekka – jej grubość to zaledwie 8,2 mm, a waga 550 g. Dzięki temu jest to idalny kompan w podróży lub w drodze do i z pracy. Ponadto, ATIV Tab 3 zapewnia aż do 10 godzin pracy baterii bez potrzeby podłączania zewnętrznego zasilania. Skutecznie eliminuje to potrzebę podróżowania wszędzie w ładowarką.
Pełna funkcjonalność Windows: wyposażony w system operacyjny Windows 8, ATIV Tab 3 oferuje też preinstalowany pakiet Microsoft Office 2013 i pełną współpracę z oprogramowaniem i aplikacjami Windows.

Zarówno ATIV Q jak i ATIV Tab 3, dzięki funkcjonalności piórka S Pen, umożliwiają także lepszą wydajność podczas pracy na programach do tworzenia kreatywnej treści. Użytkownicy mogą terez wykonywać proste i szybkie, pisane ręcznie odniesienia i uwagi w dokumencie, na którym w danej chwili pracują.

Obydwa urządzenia zostały także wyposażone w funkcję SideSync, która sprawia, że komputer i smartfon stają się jednością. Na przykład, można korzystać z klawiatury komputera, aby odpowiedzieć na wiadomość tekstową otrzymaną na smartfon lub telefon komórkowy Samsung - poprzednia strona - z systemem Android. Można także na obydwu urządzeniach jednocześnie wyświetlać powiększenia map, zdjęć i plików multimedialnych, lub swobodnie je edytować. Możliwe jest także stworzenie na komputerze zapasowej kopii danych urządzenia mobilnego czy naładowanie jego baterii, aby bez przeszkód pracować i cieszyć się codziennym życiem.

Komfort życia polega m.in. na umięjętnym dysponowaniu czasem i skutecznym zmierzaniu do wcześniej wyznaczonych celów. Tablety Samsung z rodziny ATIV sprawiają, że teraz jest to możliwe bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Poprzez umożliwienie bardziej wszechstronnego korzystania z komputera osobistego, Samsung nie ustaje w ułatwianiu naszej pracy i sprawia, że życie staje się wygodniejsze.
Opracowanie: Samsung
20-08-11 17:22:07