X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Graffiti Marca Ecko w zegarku

grafiki Marc Ecko
W XXI wieku sztuka przybiera nieobliczalne formy. Dzięki rozwojowi grafiki komputerowej pędzle i farby (zobacz farby wodne do drewna) bardzo często odchodzą do lamusa. Artyści prezentują swoje dzieła w niekonwencjonalnych formach, a projektanci wykorzystują swoje artystyczne umiejętności na wybiegu.

Stefano Giovannoni zasłynął jako projektant nietypowych przedmiotów codziennego użytku. W tym roku zaprojektował także nową linię zegarków dla marki Pulsar.
grafiki Marc Ecko
Do grona niekonwencjonalnych designerów możemy również zaliczyć amerykańskiego projektanta mody , 36 letniego Marca Ecko. Na jego zegarkach znajdziemy różnorodne wzory, symbole oraz miniatury sztuki ulicznej- garffiti. Nowa kolekcja potwierdza unikalność pomysłów Marca Ecko. Na tarczy zegarka wygrawerowano logo marki- nosorożca przedstawionego w nietypowej, przepełnionej wyobraźnią formie.

Uosabiające niczym z horroru zgrozę zwierze, spowito 4 czaszkami wplecionymi w grzbiet i kopyta nosorożca. Ciemnoszara grafika nabiera dynamiki za sprawą wijących się wokół nosorożca korzeni. Zegarek wykonany ze stali szlachetnej i udekorowany kryształami to z pewnością unikat na polskim rynku zegarkowym.

Klaudyna Tyszer
Źródło: Zibi Sp. z o.o.
20-11-25 12:21:13