X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Moc billboardów

O ile masz przedsiębiorstwo, na pewno zastanawiałeś się wielokrotnie, jak skutecznie się wypromować. Teraz niezwykle popularna jest reklama sieciowa, a także prowadzenie PR przez FB. Cały czas chętnie wybierane przez firmy są przekazy w prasie papierowej. Ale my najbardziej polecamy znaną ludziom od wieków reklamę zewnętrzną.
Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna
Opracowanie: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć, że najwcześniejsze reklamy znaleziono podczas prac archeologicznych w zasypanym mieście Pompeje. Poczciwe billboardy (na przykład billboardy w Lublinie od ) posiadają długą historię. To nie dziwota, wszak są świetnym narzędziem marketingowym. Fundamentalne dla ciebie, jako właściciela marki, która chce się promować, jest umiejscowienie plakatu (np. takie). Tekst reklamowy, który ma przebić się do tysięcy konsumentów, ma zostać umieszczony w miejscu, w którym dziennie przewija się sporo ludzi.

Jeżeli uważasz, że ten materiał jest warty zainteresowania, to co stwierdzisz, gdy poznasz więcej informacji z tego źródła (http://www.saleweselne.com/busko-zdroj-1/)?. Po prostu kliknij tutaj i sprawdź.Taką świetną lokalizacją może być pobocze autostrady, estakada obwodnicowa z miejscowości bądź główny deptak w rejonie. Dobrze zamontowane billboardy (np. billboardy Gliwice) to pewność, że zauważy je wielu ludzi. Należy nie zapominać, że plakat ma być obrócony pod odpowiednim kątem. Warto zadbać również o oświetlenie przekazu, tak aby był dostrzegalny nawet nocą.

Polecamy też

Reklama na wielkim formacie

Reklama outdoorowa
Opracowanie: Sebastian "XU" Głowala
Źródło: Sebastian "XU" Głowala
Jednym z często wykorzystywanych sposobów na reklamowanie danej marki jest wykorzystanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o wielkich wymiarach, używane na zewnątrz obiektów. Jest to jeden z bardziej typowych elementów wyglądu dużych metropolii, podobnie jak neony. billboardy najczęściejposiadają lampy, co sprawia, że są widoczne również w nocy. Ten rodzaj reklamy jest niezwykle skuteczny, ze względu na rozmiary.


O ile chcesz opublikować plakat w Olsztynie, do wyszukiwarki internetowej wpisz słowa „billboardy Olsztyn”. W sytuacji Elbląga należy zamieścić nieco inaczej sformułowane wyrazy kluczowe – np. „billboardy Elbląg”.

Stworzyliśmy dla Ciebie kolejny link (http://sunpartner.pl/z-roli-na-role/). Po najechaniu na niego znajdziesz więcej informacji na ten temat i będziesz miał możliwość rozszerzyć swą wiedzę.

Miej na uwadze, że najlepsze miejsca są już raczej zaklepane przez inne firmy. Ale nie wycofuj się, zarezerwuj sobie miejsce w kolejce już dziś. O ile masz mało środków na marketing, zastanów się nad zainwestowaniem w citilighty, czyli sporo mniejsze reklamy, obecne zwykłe na przystankach komunikacji miejskiej. Przechodnie, którzy czekają na spóźniony autobus, chętnie oglądają takie reklamy.
21-11-06 07:01:24