X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Moc billboardów

O ile masz przedsiębiorstwo, na pewno zastanawiałeś się wielokrotnie, jak skutecznie się wypromować. Teraz niezwykle popularna jest reklama sieciowa, a także prowadzenie PR przez FB. Cały czas chętnie wybierane przez firmy są przekazy w prasie papierowej. Ale my najbardziej polecamy znaną ludziom od wieków reklamę zewnętrzną.


Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna
Opracowanie: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć, że najwcześniejsze reklamy znaleziono podczas prac archeologicznych w zasypanym mieście Pompeje. Poczciwe billboardy (na przykład billboardy w Lublinie od ) posiadają długą historię. To nie dziwota, wszak są świetnym narzędziem marketingowym. Fundamentalne dla ciebie, jako właściciela marki, która chce się promować, jest umiejscowienie plakatu (np. takie). Tekst reklamowy, który ma przebić się do tysięcy konsumentów, ma zostać umieszczony w miejscu, w którym dziennie przewija się sporo ludzi.

Taką świetną lokalizacją może być pobocze autostrady, estakada obwodnicowa z miejscowości bądź główny deptak w rejonie. Dobrze zamontowane billboardy (np. billboardy Gliwice) to pewność, że zauważy je wielu ludzi. Należy nie zapominać, że plakat ma być obrócony pod odpowiednim kątem. Warto zadbać również o oświetlenie przekazu, tak aby był dostrzegalny nawet nocą.

O ile chcesz opublikować plakat w Olsztynie, do wyszukiwarki internetowej wpisz słowa „billboardy Olsztyn”. W sytuacji Elbląga należy zamieścić nieco inaczej sformułowane wyrazy kluczowe – np. „billboardy Elbląg”. Miej na uwadze, że najlepsze miejsca są już raczej zaklepane przez inne firmy. Ale nie wycofuj się, zarezerwuj sobie miejsce w kolejce już dziś. O ile masz mało środków na marketing, zastanów się nad zainwestowaniem w citilighty, czyli sporo mniejsze reklamy, obecne zwykłe na przystankach komunikacji miejskiej. Przechodnie, którzy czekają na spóźniony autobus, chętnie oglądają takie reklamy.

Jeżeli poszukujesz równie ciekawych informacji na to zagadnienie, znajdziesz je z pewnością pod tym odsyłaczem (http://vingberg.pl/balie-ogrodowe/), więc nie czekaj tylko kliknij tutaj.

/J]
19-06-09 07:03:02